Star Wars TV

„Forces of Destiny”#3: „Ewok Escape”

YouTube

Przed nami kolejny odcinek „Forces of Destiny”: „Ewok Escape”. Na razie zostawiamy Rey i skupiamy się na księżniczce Lei. Spis wszystkich epizodów znajdziecie tutaj.

Z epizodu dowiemy się nieco o przygodach Lei i Wicketa oraz uzyskamy odpowiedź na pytanie skąd księżniczka dostała beżową suknię, którą nosiła w wiosce Ewoków.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Siły przeznaczenia (Forces of Destiny) (60)

Komentarze (25)

Tę sukienkę Ewoki dorwały od poprzedniej ofiary.[2]
Czyli od szturmowca, który lubił się ubierać w damskie ciuszki :D
Najlepsza scena, to reakcja miśków na widok Lei - OHHH!
Jak do tej pory najsłabszy odcinek - dla mnie.

Geez, co za dólbupy jakichś pryszczatych myślących tylko o swoich mieczach świetlnych...

@RodzyN - ja ani nie zachwalam ani też nie narzekam. To nie jest serial dla mnie, bo jestem za stary na bajki, ale z własnego doświadczenia wiem, że dzieciom (przede wszystkim dziewczynkom) FoD się podoba i to mi wystarcza. Wielu ludziom się podoba, bo sami mają małe dzieci i jeżeli widzą, że ta seria je bawi, to sami mają o niej pozytwne opinie. Nic w tym niezwykłego.

Rodzyn Jr. -> Mogę tylko przyklasnąć. CW pokazały jak powinny wyglądać SW dla wszystkich, nie obrażając niczyjej inteligencji i dając mnóstwo frajdy i małym i dużym.

San Holo -> Nie, nie wyklucza. Wybuchu, akcja, bajeranckie statki, miecze świetlne jest właśnie dla każdego. Nie wyklucza nikogo. Ani mnie, ani Ciebie. Ani Zosi ani Janka.

San Holo - Jesteś kolejną osobą, która broni ten serial argumentem pod tytułem - bo to dla dzieci.
CW też było dla dzieci, tylko że tam dostaliśmy klimatyczne pojedynki Assaj z Anakinem czy Obiego z Drugem (i wiele innych), tutaj dostajemy historyjkę o tym, jak Leia dostała kiece od Ewoków. Czytam nie które komentarze na forum dot. tego serialu i oczom nie wierze, że ludzie to zachwalają. Może zbytnio się czepiam, ale kurde CW jest naprawdę przykładem tego, że można zrobić taki mini serial dla dzieci z nieco bardziej dojrzałą fabułą.

@Wolf Sazen - Idąc twoim tokiem rozumowania - czy serial o wybuchach, akcji i bajeranckich statkach (mimo że aktualne i przyszłe odcinki FoD zawierają te elementy) nie wyklucza dziewczynek? Kobiece postacie i sukienki wykluczają jedną płeć i to jest złe, ale już takie elementy bajki, które podobałyby się bardziej chłopcom, są ok? Co do sukienki Lei - to głupia jest baja dla paroletnich dzieci, chyba nie oczekujesz, że będzie miała olbrzymi wpływ na rozwój kanonu? Fabuła jest banalna, ale 3-latkowi raczej to wisi. FoD nie jest produkowany z myślą o dorosłych odbiorcach.

Ej, no właśnie. Co to za plus, że jest więcej kobiecych postaci, skoro żadna nawet cycków nie może pokazać?

Aaa i jeszcze jedno. Naprawdę kogoś miałoby obchodzić jak Leia zdobyła swoją sukienkę na Endorze? Serio? A nie Jedi, Sithowie, miecze świetlne, akcja, wybuchy, piękne planety i masa bajeranckich statków? Pewno róbmy epizody jak Leia dostała swoją sukienkę a Hera swoje gacie bo przecież Twilekanki nie noszą już kusych strojów bo przecież tak nie można! ;) Ehh...

San Holo -> Cóż, ja równiez oglądałem tą z trójką dzieciaków. I sześcioletni chrześnika zapytał się mnie: "wujek a czemu tutaj nie ma mieczy świetlnych, statków kosmicznych i wybuchów?". I generalnie chłopaki były znudzone i w czasie drugiego odcinak pobiegły po swoje "lego starwarsy" i zrobili swoją bitwę. Taki mamy klimat, jeśli robisz coś dla jednej grupy wykluczasz wszystkie pozostałe. SW nigdy takie nie było. Nigdy.

@Wolf Sazen - poza kobiecymi postaciami nie widzę w tej serii nic skrajnie "dziewczęcego". Zresztą paru bastionowiczów już wspominało, że oglądali FoD z małymi chłopcami i maluchom odcinki się podobały. Osobiście bardziej ufam komuś, kto faktycznie opiekuje się dziećmi. Tak to już lepiej narzekać, że poświęca się czas i pieniądze na tworzenie kolejnej serii dla dzieci, a nie że "hurr durr znowu dla dziefczynek znowu feminizacja nie ma nic dla młodych menszczyzn".

San holo -> Raczej nikomu nie wmówisz że ten serial jest skierowany do chłopców ;)

@Wolf Sazen - skoro jest dla wszystkich, to oczywiste jest to, że mogą się pojawiać też produkcje dla najmłodszych. Dlaczego wyklucza chłopców? Bo serial jest o kobietach? Nie rozumiem.

San Holo -> Właśnie, kluczowe jest "dla wszystkich." Nie dla grupy docelowej małych dziewczynek. I CW to ty szanuj lepiej, bo to świetny serial, momentami nawet bardziej dojrzały niż epizody. A i TCW miało swoje momenty. Tutaj mamy coś co wyklucza chłopców... nie taka jest idea SW, oj nie taka. Kathleen leczy kompleksy..

Leia jest spoko :) A Ewoki to cwane bestie. Poprzednia właścielka tej sukni raczej miała mniej szczęścia niż Leia.

@Wolf Sazen - Jeden miniserial to całe aktualne SW? A za Lucasa nie było bajek dla dzieci? CW, TCW, Ewoki, Droids - wtedy też grupą docelową były 6-12 latki. Dla wszystkich, czyli dla gówniaków też.

Gwiezdne jaja...

Boże czym teraz są Gwiezdne Wojny... ideą było to że miały być dla wszystkich a to jest tylko dla jednej grupy docelowej (dziewczynki 6 minus...)

Ale fajny odcinek. :D Nie tylko z powodu miśkowatych Ewoków, ale w ogóle pozytywny. Uśmiech nie schodzi z twarzy.

Lepsze od 1, gorsze od 2.

Niestety ale słabe. Nowy głos daje radę.

Kto podkładał głos?

Ale Leia fajna :) Wolałam dwa pierwsze, choć ten też ok.

Taki sobie. Klimatem trochę przypomina mi stare "Ewoki".

PS. Tę sukienkę Ewoki dorwały od poprzedniej ofiary.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.