Świat Filmu

Spider-Man w kinach

Z tygodniowym względem Stanów opóźnieniem dziś do naszych kin oficjalnie wchodzi „Spider-Man: Homecoming” Jona Wattsa. To kolejna odsłona kinowego uniwersum Marvela, tym razem wyprodukowana przez firmę Sony, która posiada cześć praw do ekranizacji komiksów.

W filmie występują: Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Marisa Tomei, Jon Favreau (głos Pre Visli), Gwyneth Paltrow i Donald Glover (Lando). Za muzykę odpowiada: Michael Giacchino.

Peter Parker, z pomocą swojego mentora Tony’ego Starka stara się zrównoważyć swoje życie, między byciem zwykłym studentem w Nowym Jorku, a swoim alter ego – Spider-Manem, walczącym z przestępczością w mieście. Tyle, że pojawia się nowe zagrożenie…

Film pojawi się w wersji z dubbingiem oraz z napisami.Tagi: Donald Glover (55) Jon Favreau (103) Marvel Comics (367) Michael Giacchino (46)

Komentarze (4)

Jeszcze nie obejrzałem, ale na dniach "nadrobię" - przeczytałem/widziałem kilka recenzji i wszystkie były pozytywne, więc warto zweryfikować, choć za samym Pająkiem średnio przepadam.

Spider man to chyba nigdy mi nie przypadnie do gustu, widziałem i 4/10 to takie max

Gniot

Świetny film.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.