TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Plotki serialowe #3

2017-07-30 19:50:10 Różne

Zbliża się sierpień, a to oznacza, że niedługo powinniśmy dostać jakieś konkrety w sprawie „Rebeliantów”. W zeszłym roku był to początek miesiąca, dwa lata temu koniec. Miejmy nadzieję na to pierwsze, bo serial nie pojawił się ani na D23, ani na SDCC. Tymczasem Filoni nadal produkuje się na Twitterze. Po pierwsze, zamieścił coś dla fanów pary Kanan/Hera.Przy obrazku producent napisał: Nieważne jak ciemny jest świat wokół ciebie, zawsze są światło i radość, gdy jesteś z kimś, kto cię rozumie, kto cię naprawdę zna. Siłą Kanana i Hery jest to, że podnoszą się nawzajem [na duchu]. Każdy był kiedyś młody i może przez pewien czas tak to wszystko szło. Fajnie było wyobrazić ich sobie z wcześniejszego okresu, zanim nie mieli na barkach tych ciężarów, które noszą teraz, na początku sezonu czwartego.

Drugi tweet potwierdza, że Jarrus i Ahsoka znali się wcześniej.Miłego piątku wszystkim. Skoro wydaje się, że podobają Wam się moje rysunki, to tutaj mam kolejną nieopowiedzianą historię, przynajmniej do teraz. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, czy Kanan i Ahsoka znali się i czy spotkali się, gdy byli młodzikami, to odpowiedź brzmi TAK. Spotkali się, choć nie znali się dobrze, mieli ze sobą przynajmniej jeden trening szermierki.

Lata potem, gdy spotkała Kanana, Ahsoka musiała zobaczyć w jakim stopniu jest przygotowany na czekające na niego niebezpieczeństwa. Oto mały wycinek tej sceny, a może dodatkowo pomoże ona zrozumieć, że na wiele sposobów Ahsoka była mentorką Kanana.


Ahsoka: Nawet w młodym wieku miałeś dar do posługiwania się mieczem świetlnym. Ale bez treningu i dyscypliny te umiejętności zanikają.

Kanan: Na to wygląda.

(Kanan znów wstaje, jest nieco zdołowany).

Kanan (Kontynuacja): Nie musiałem często walczyć mieczem. Przez pewien czas zdecydowałem, że nie będę tego robić. Byłem...

(Kanan przez chwilę walczy ze sobą. Ahsoka pomaga).

Ahsoka: Obawiałeś się go użyć. Rozumiem.

(Kanan docenia jej słowa).

Kanan: Uczyłem Ezrę najlepiej jak potrafię. Chcę, by był Jedi, którym nie jestem, którym nie mogłem być.

Ahsoka: A ja chcę, byś był Jedi, którym jesteś.

James Arnold Taylor nagrał kolejny, czwarty już odcinek „Clone Wars Conversations" i tym razem do swojego studia zaprosił Andrew Kishino, czyli pierwotnego aktora wcielającego się w Sawa Gerrerę. Mężczyzna walczył z dysleksją, w czym pomogła mu muzyka - zwłaszcza uczenie się taktów i zapamiętywanie tekstów piosenek. Zdradził, że podobnie jak większość aktorów w TCW nie wiedział na co się pisze, gdy poszedł na przesłuchania - w scenariuszu miał tylko skrót CW, więc pomyślał, że chodzi o stację The CW, toteż przeczytał swą rolę, mając na uwagę właśnie to wyobrażenie. Angaż dostał, a gdy pojawił się pierwszego dnia w pracy, dopiero wtedy dowiedział się w czym tak naprawdę będzie brać udział i czuł się jak dziecko po raz pierwszy w danej szkole. Kishino rozmawiał tez o innych swoich rolach. Gra sporo w gry komputerowe, toteż nie ma większych problemów we wcielanie się w postaci z nich. W "Saints Row IV" możemy usłyszeć jego kompozycje.

Gdy nikt jeszcze nie wiedział kim będzie Forest Whitaker, Andrew zobaczył jego zdjęcie i coś go tknęło, że to będzie Saw - no i miał rację. James i Kishino zauważyli, że choć odcinki o Onderonie opowiadają głównie o pierwszych ziarnach rebelii, to w dużej mierze są również opowieścią o relacjach interpersonalnych Sawa i stanowią fundamenty jego przyszłej osobowości. Około 39:50 możemy posłuchać jak Andrew czyta Szekspira jako Saw.Jennifer Muro, scenarzystka "Sił przeznaczenia", także powiedziała parę słów. Zdecydowano się na premierę na YouTubie, bo zdano sobie sprawę, że to jest główne miejsce, z którego młode pokolenie czepie rozrywkę. W ustalaniu zgodności z kanonem bardzo pomogli jej Chee i Filoni. Kobieta zawsze zastanawiała się skąd Leia miała nową sukienkę na Endorze, także serial dał jej możliwość odpowiedzenia na to pytanie.

Zapraszamy do dyskusji na forum o „Rebeliantach” i „Siłach przeznaczenia”.
TAGI: Andrew Kishino (10) Dave Filoni (554) Forest Whitaker (58) James Arnold Taylor (45) Jennifer Muro (5) Leland Chee (60) Łotr 1 (spin-off) (516) Siły przeznaczenia (Forces of Destiny) (60) The Clone Wars (1374)

KOMENTARZE (11)

 • Zablokowany2017-08-02 09:36:31

  @Finster Vater
  Ale śmiercią Ezry nikt by się nie przejął. Co najwyżej kilka osób by się ucieszyło :P

 • Finster Vater2017-07-31 12:04:16

  Koszulka "A kiedy wydadzą coś dla młodszych czytelników?" cieszyła by się dużym wzięcie :)

 • ShaakTi11382017-07-31 10:01:00

  Może powinniśmy zrobić nowe koszulki z mądrościami z Bastionu.

 • karolaczek2017-07-31 09:37:11

  To nic w porównaniu do mądrości wypisywanych w komentarzach na bastionie.

 • Nestor2017-07-30 23:25:16

  Rozkminki a`la Filoni.

 • nedz1232017-07-30 22:54:32

  Rozwalają mnie te "mądrości" pisane przez Filoniego. Koleś myśli chyba, że kogoś wzruszy.[2]

 • Finster Vater2017-07-30 21:58:38

  Ale talent do rysowania to chłop ma.

  @Shaak, tak, to dokładnie tak wygląda i w sumie wszyscy to i tak przewidują, jakby Ezry nie było pod ręką.

 • Lubsok2017-07-30 21:36:51

  Rozwalają mnie te "mądrości" pisane przez Filoniego. Koleś myśli chyba, że kogoś wzruszy. xDDDDDDDDDDDD

 • Jacek1122017-07-30 21:29:07

  @darth sheldon hiszpański inkwi I co z tego?

 • darth sheldon hiszpański inkwi2017-07-30 21:21:35

  W końcu jest jedi

 • ShaakTi11382017-07-30 19:52:25

  Boziu, tak bardzo nic się nie dzieje...

  Czy tylko ja mam wrażenie, że Filoni przygotowuje nas na śmierć Kanana?

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..