Ostatni Jedi

Kolejna porcja plotek o „Ostatnim Jedi”

Jeśli komuś mało porgów, to Istagram oficjalnej opublikował kolejne, robocze szkice tych stworzeń.A teraz przechodzimy do plotek. Rian Johnson zdradził, że w napisach początkowych „Ostatniego Jedi” pojawi się słowo: decimeted, czyli zdziesiątkowany w jakiejś formie. Czyżby chodziło o siły Ruchu Oporu? A może Republiki? Zobaczymy.

Laura Dern była gościem „The Late Show”. Nie zabrakło pytań o „Gwiezdne Wojny”. Zapytana o to, czy admirał Holdo jest dobra czy zła, Laura odparła tylko, że to skomplikowane, więc nawet w „Star Wars” gra niejednoznaczną postać. Dern twierdzi też, że bardzo kocha swoją postać. Aktorka wspominała, iż już sam pierwszy dzień na planie był dla niej wielkim przeżyciem. Choć ma spore doświadczenie, to jednak zobaczenie R2-D2 i tych wszystkich legend, sprawia, że była w pewien sposób wzruszona, ale też zapominała się. Rian Johnson pokazał jej jakiś czas temu fragmenty scen, w których aktorka trzyma blaster i podświadomie wydaje dźwięki jakby strzelała. Nawet nie zdawała sobie sprawy z tego. Oczywiście zostały one wycięte z montażu. Reżyser zaś wykorzystał tamte ujęcia, by się trochę z niej pośmiać.Alan Horn przyznał, że widział już Epizod VIII cztery razy. Film powinien być już bliski ukończenia. Z innych ciekawostek, pochodzących z zabawek wynika, że Canto Bight to nazwa miasta (co parę razy sugerowano) na planecie Cantonica.

Sporo mówił też ostatnio John Boyega. Misję Finna, który wraz z Rose udaje się do Najwyższego Porządku pod fałszywą tożsamością, opisał alegorycznie. To podobno tak, jakby pracowało się w McDonalds, zepchnęło szefa ze zjeżdżalni, a następnie przebrało za jednego z pracowników i tam kręciło. Szybko będzie coś nie tak. To nie będzie łatwa misja, a Finn będzie musiał się mierzyć z trudnościami i samym sobą.

Mówił też o Carrie Fisher. Jego zdaniem film zostawia postać Lei takim miejscu, że właściwie może zejść ze sceny, jednocześnie jakoś żyć w sadze. No i Johnsonowi udało się to zrobić bardzo niesamowicie. Zresztą aktor chwali też Riana. Porównał go nawet do świętego Mikołaja, nie tylko dlatego, że w grudniu zobaczymy, co nam przyniesie. Drugi film z trylogii to było dla Johna takie trochę deja vu, ale tym razem było bardziej komfortowo. Większość osób się już znała, postaci już zostały naszkicowane. Boyega także jest zadowolony, że każda z części trylogii będzie reżyserowana i pisana przez kogoś innego, bo choć jest to jedna historia, to każdy z nowych twórców wnosi nowe pomysły i jest gwarantem pewnej świeżości. Zdaniem aktora to bardzo istotne w takich przedsięwzięciach.Tagi: Alan Horn (21) Carrie Fisher (276) Epizod VIII: Ostatni Jedi (349) John Boyega (155) Laura Dern (31) Plotki (954) Rian Johnson (189)

Komentarze (17)

@pitrek - cytując Lubsoka "jakieś g-no" i ja bym mu wierzył. [3]

Kolejne gadżety. Znaczy te porgi. Ciekawie o Lei.. Hmm.. Zobaczymy, póki co nie skomentuje.

Może to porgi zostały zdziesiątkowane i dlatego na tych rysunkach są takie wkurzone

Trzeba wyjaśnić parę spraw:

- ShaakTi, przeczytałem dokładnie tak samo xD

- Boyega kłamie, twórcy nie wnoszą nowych pomysłów, kopiują stare

- Finster dobrze mówi

- porównanie FO do Maca? LOL

- Porgi to Snoke

@pitrek - cytując Lubsoka "jakieś g-no" i ja bym mu wierzył. [2]

Najwyższy Porządek = McDonald

:D

"To podobno tak, jakby pracowało się w McDonalds, zepchnęło szefa ze zjeżdżalni, a następnie przebrało za jednego z pracowników i tam kręciło"

Phasma znowu zostanie upokorzona? xDD

Te zwierzątka są po prostu porgastyczne! ;D

@pitrek - cytując Lubsoka "jakieś g-no" i ja bym mu wierzył.

Co to Istagram? :)

@Shaak - ale to kobieta jest...

Wierze w Laure Dern :D Dziś oglądałem Park Jurajski z nią i się zastanawiałem jak wypadnie w roli Holdo :P

W podpisie przeczytałam "Hondo" zamiast "Holdo" i zaczęłam fangirlować :_(

Ile razy widzę te ptaszyska, na myśl przychodzi mi serial animowany, a nie kinowy film spod szyldu SW. Dziwne uczucie.

Grażyna, mamy już z czego robić pasztet drobiowy.

O Boziu. Ja chcę takie stworzonko słodzieńkie 💞 Porgusie im wyszły, nie ma to tamto, nic tylko tulić.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Ostatni Jedi"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.