Zemsta Sithów

„Zemsta Sithów” jutro w HBOHBO kontynuuje projekcje „Gwiezdnych Wojen”, w tym tygodniu „Zemsta Sithów”. Trzeci Epizod zobaczymy już jutro, czyli w czwartek 10 sierpnia 2017 o godzinie 20:10. Powtórki kolejno w piątek (11 sierpnia) o 11:30. Jednocześnie w tym samym czasie film można oglądać też na HBO HD. Dodatkowo przed seansami „Zemsty Sithów” w tym tygodniu będzie szansa jeszcze raz zobaczyć „Atak klonów” (w czwartek o 17:45 i w piątek o 09:10).

Lata po rozpoczęciu wojen klonów Sithowie ujawniają tysiącletni spisek, Republika rozpada się, a z popiołów wyrasta złowrogie galaktyczne Imperium. Potwierdzają się najgorsze obawy mistrza Jedi, Mace Windu (Samuel L. Jackson) - skuszony mocą Sithów Anakin Skywalker (Hayden Christensen) przechodzi na ciemną stronę, by przeobrazić się w rezultacie w Dartha Vadera - nowego ucznia Imperatora. Jedi zostają zdziesiątkowani, a Obi-Wan Kenobi (Ewan McGregor) i Mistrz Jedi, Yoda, muszą się ukrywać. Jedyną nadzieją dla Galaktyki są dzieci Anakina - bliźnięta, chłopiec i dziewczynka...

Trzeci chronologicznie film z 2005 to ostatni obraz w cyklu wyreżyserowany przez George’a Lucasa, kończący jego dzieło nad sagą. W pozostałych rolach występują: Natalie Portman, Frank Oz, Ian McDiarmid, Anthony Daniels, Ahmed Best, Kenny Baker, Bruce Spence, Silas Carson, Jimmy Smits i Christopher Lee.

Za tydzień kolejny Epizod, ale już w niedzielę zobaczymy „Łotra 1”.Tagi: Ahmed Best (41) Anthony Daniels (161) Bruce Spence (26) Christopher Lee (132) Epizod II: Atak klonów (813) Epizod III: Zemsta Sithów (860) Ewan McGregor (384) Frank Oz (76) George Lucas (926) Hayden Christensen (206) HBO (30) Ian McDiarmid (96) Jimmy Smits (55) Kenny Baker (67) Łotr 1 (spin-off) (432) Natalie Portman (360) Samuel L. Jackson (271) Silas Carson (22)

Komentarze (11)

Epizod z najlepszą drugą połową, i nawet pan Hayden i pani Portman zrozumieli że to film i trzeba grać a nie tylko być na planie.[2]

Gdyby dobrze policzyć, to EIII spadło u mnie z podium.

Najlepszy prequel. :) Ale i tak czekam na klasyczną. <3

Najgorszy epizod

Epizod z najlepszą drugą połową, i nawet pan Hayden i pani Portman zrozumieli że to film i trzeba grać a nie tylko być na planie.

Najlepszy epizod.

Jeden z najlepszych epizodów, a w szczególności jego druga połowa. Swoją drogą, HBO fajnie sobie wykombinowało - jako pierwsi lecą chronologicznie. :)

Wspaniały i cudowny epizod.💞 Byłby doskonały gdyby trwał z conajmniej godzinkę dłużej. I gdyby George jednak zostawił dłuższą wersję pojedynku Mace&Palpatine. Oraz dopracował ukazanie skilla "zamrożenie przeciwnika Mocą", bo szczerze mówiąc dość kiepsko to zostało przedstawione w scenie z Mistrzami Jedi. Tu muszę przyznać że Abrams w scenie zamrożenia strzału z blastera przez Kylo Rena zrobił lepszą robotę.^^

Jeden z czworki nnajlepszych epizodow. Szkoda ze ma wiele bledow logicznych i tak slabe wsparcie w postaci 1 i 2

Jeden z najlepszych epizodów.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.