Star Wars TV

„The Star Wars Show” #61

YouTube

W TSWS dzisiaj mamy kolejną grę VR - w "Secrets of the Empire" będziemy mogli nie tylko widzieć wirtualną rzeczywistość, lecz także jej dotykać i wąchać. Będzie miała swą premierę w okolicach świąt. EW zamieścił nową serię artykułów o "Ostatnim Jedi" wraz ze zdjęciami (bastionowy artykuł tutaj). Potem możemy spojrzeć jak załoga programu chwali się nowym banerem w Hollywood.

Andi rozmawia z samym Jasonem Fryem, który opowiada o tworzeniu przewodników. Jego zdaniem jest to podobne do pisania powieści, tylko tutaj patrzy się bardziej na tło i szczegóły. Jego ulubione strony to „Eravana" z „Lokacji", gdzie na jednej ze skrzyń użyto numeru seryjnego z „Indiany". Obecnie pisarz pracuje nad przewodnikiem po okrętach z „Ostatniego Jedi" oraz „Bomber Command", który będzie się łączył z „Cobalt Squadron", no i oczywiście nowelizację ósmego epizodu, która rozszerzy to, co zobaczymy w filmie. Potem mamy spojrzenie na tajne archiwa Lucasfilmu i ich zawartość, w tym... grobowiec Jar Jara. Gunganin najwidoczniej ożył i trafił do prowadzących, którzy chcą zrobić współpracownikom jakieś psikusy z nim. Jakie? To właśnie zadanie na ten weekend - propozycje żartów wysyłajcie z hasztagiem #JarJarPranks.Tagi: Andi Gutierrez (181) Anthony Carboni (131) Epizod VIII: Ostatni Jedi (497) Jason Fry (96) The Star Wars Show (172)

Komentarze (13)

@Finster Vater - to znaczy, że Dengar też jest spokrewniony z Pierogami :)

Chciałbym ale niestety nie mogę, bo zajmujesz całe miejsce.

Lubsok zaorany siedzi pod stołem i płacze xD xD xD

Twoja opinia to nie fakt.

Lubsok Twoje kolejne komentarze pod kolejnymi informacjami też są odbierane jako żałosne zachowanie i tyle. Sam możesz a innym bronisz.

@HAL - wszystko wskazuje że ci z pieluchami to jakiś rodzina Dengara. Inaczej być nie może.

Nabijanie sie z jar jara nigdy sie nie znudzi. A prequele na zawsze pozostana posmiewiskiem i obiektem szyderczych zartow. Lubsok ;)

To Star Wars - tu ojciec nie potrzebny!

Przecież to same samice. Chociaż gdyby tak "jajo o jajo"...

Bubble fajnie dianogę udawała w Valerianie.

Ciekawe czy ta para z pieluchami na głowie, to rodzice małych Porgów?

"Sekrety Imperium", które można powąchać?
Rozdział I: Zgniatarka, czyli flirt z dianogą.

Nabijanie się z Jar Jara już dawno przestało być śmieszne. Żałosne zachowanie i tyle.

W zeszłym tygodniu nie wytrzymałam i napisałam im pod filmem co myślę o braku newsów. Dzisiaj zaczynają od tego, że w każdym tygodniu są jakieś newsy.

Czuję się wyróżniona.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.