Komiksy

Sierpniowy Star Wars Komiks w sprzedaży

Egmont Polska

Od dwóch dni w sprzedażny jest dostępna sierpniowa odsłona dwumiesięcznika Star Wars Komiks. Najnowszy numer zawiera historię z cyklu poświęconego postaci mrocznego lorda Sithów - Dartha Vadera.

Star Wars Komiks 4/2017 (70)

Czwarty numer z 2017 roku zawiera ostatnią historię z cyklu Darth Vader. Opowieść zatytułowana Koniec gry stanowi wycieczkę na ciemną stronę Mocy. Vader, który wciąż prowadzi działania na własną rękę, w ukryciu przed Imperatorem, otrzymuje bardzo zaskakującą informację. Chociaż okazuje się, że odzyskał zaufanie swojego sithańskiego mistrza, nadal nie jest bezpieczny. Tymczasem mordercze droidy Triple Zero i Beetee wciąż sieją zamęt...
Komiksy oryginalnie ukazały się nakładem wydawnictwa Marvel w zeszytach Darth Vader #20-25: End of Games #1-6.
Scenariusz Kieron Gillen, rysunki Salvador Larroca i Max Fiumara, okładka Juan Gimenez. Przekład: Jacek Drewnowski. Cena 19,99 zł, 148 strony.

Temat na forum.Tagi: Darth Vader (2015) (73) Egmont Polska (537) Jacek Drewnowski (73) Juan Gimenez (2) Kieron Gillen (42) Salvador Larroca (35) Star Wars Komiks (198)

Komentarze (9)

Poprzeglądam jak nie będzie zafoliowane.

Skończ Lubsok. Nie jestem "hejterką Disneya", tylko
ogromu głupoty i prostactwa jakie wg mnie wprowadzili do SW.

Princesso - hejter Disney`a nr. 1 a i tak kupuje to co tworzą. xDDDD

@down Też mam ten błąd. Princess wyjaśnij co Ci się nie podobało w Vaderze przedstawionym w komiksie? Jest tak jak chciałaś, Anakin tam jest i cierpi.

@kyloboski: Mam to samo, chyba coś im się popsuło :P

... co do jakości druku mam zastrzeżenia , kilkanaście stron w środku ma przesunięcie kolorów względem konturów , sprawdzę jeszcze w empiku czy to tylko mój egzemplarz czy cały nakład....

Ło matko, to już?! A co mi się ubzdurało że we wrześniu wychodzi? No nic. Się kupi.
I to będzie mój ostatni zakup komiksu z Disney!Vaddie.
Bo chociaż wbrew pozorom mam wielką tolerancję na fanfiki o moim lordzie, to jednak ten najnowszy co wychodzi jest PRZEGIĘTY. Co oni robią z tą postacią to jest okropne. To się nazywa sz-m-a-c-e-n-i-e. Któremu mówię proste NIE.

Dzisiaj lece kupić.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.