Muzyka

Nadchodzi „Star Wars A New Hope In Concert”

„Star Wars In Concert” było prezentowane w różnych miejscach świata od 1 października 2009 do 14 kwietnia 2015. Później zamknięto między innymi stronę tej imprezy, choć niejednokrotnie sugerowano, że może ona wrócić w jakiejś formie w odpowiednim czasie.

Obecnie wraca. Ale tym razem nie będzie to już show z Anthonym Danielsem w roli narratora. Nie zobaczymy też najlepszych i najbardziej zapadających w pamięć fragmentów muzyki z sagi. Zobaczymy coś innego, „Nową nadzieję” z muzyką na żywo. „Star Wars A New Hope In Concert”, bo tak to się będzie nazywać, zostanie pokazane już 15 września w Nowym Jorku. W przyszłym roku natomiast na razie potwierdzono koncerty w Australii, czy Niemczech. Tym razem nie będzie to jedna ekipa muzyków i artystów, którzy jeżdżą po świecie. Pozwoli to praktycznie na w miarę jednoczesne dawanie koncertów w różnych zakątkach globu. Kto wie, może doczekamy też takiego koncertu w Polsce.Najtańsze bilety w Niemczech kosztują niecałe 50 EUR. Można je zamawiać tutaj. Na razie zapowiedziano koncerty między innymi w Frankfurcie, Monachium, Hamburgu, Lipsku, Koloni czy Wiedniu (Austria).Tagi: Anthony Daniels (144) Epizod IV: Nowa nadzieja (561) Koncert (19) Star Wars In Concert (14)

Komentarze (2)

Wróbelki ćwierkają, że w Polsce ta atrakcja również się pojawi :)

Bardzo możliwe, że doczekamy takiego koncertu w Polsce biorąc pod uwagę, że od paru lat jest na świecie organizowane wydarzenie "Harry Potter in Concert", które również jest organizowane w Polsce - był taki koncert z Kamienia Filozoficznego w PL, ma być z Komnaty Tajemnic, więc może będzie i z kolejnych części.

Kto wie - może więc nie tylko zobaczymy koncert ANH w Polsce, ale i zorganizuje się na świecie podobne koncerty z muzyką z innych epizodów.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Muzyka"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.