Twórczość fanów

Komiksy „Tales” w wersji fanowskiej

astarwarscomic.com

Trzech fanów z USA, Jim Meelo, Alex Ray i Tony Ray, postanowiło stworzył własne krótkie komiksy, dziejące się w uniwersum Star Wars. Konstrukcja komiksów przypomina te, które kiedyś były publikowane w serii „Tales”, wydawanej przez Dark Horse Comics, a u nas na łamach magazynu „Star Wars Komiks”. Od początku tego roku, a dokładnie 25 dnia każdego miesiąca, ukazują się na stronie A Star Wars Comic, krótkie, 6-stronicowe opowiastki, dziejącą się w różnych momentach sagi. Warto przeczytać komiksy, bo prezentują poziom podobny do wydań oficjalnych.Tagi: Fanowski komiks (43) Komiks internetowy (149)

Komentarze (5)

O, czyli łączenie elementów jednego i drugiego przy tworzeniu z obu czegoś własnego, czyli warto się zainteresować. Dzięki Adakusie za odpowiedź :)

Co prawda w przypadku fanfiction rzeczywiście jest to raczej nieistotne - sam uważam, że w tej chwili najciekawszymi fan-workami są takie będące historią alternatywną SW - ale jednak taka twórczość fanów się do czegoś odnosi - jak chociażby stare opowiadania na Bastionie. A jeśli dana twórczość fanowska odnosiłaby się do wychwalania Rey czy TFA w ogóle, to trudno, aby mnie zainteresowała:P Stąd też moje pytanie.

@Vergesso --> To w przypadku fan-work jest raczej nieistotne, widzę jednak umiejscowienie w obu porządkach czasowych.

Spoko, kibicuję. Byle im Disney nie wlazł i nie zabronił.

Ale one się dzieją w uniwersum starego EU, czy nowego kanonu?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.