Przyszłe filmy

Plotki o kolejnych spin-offach

Choć wciąż nie mamy jeszcze oficjalnego potwierdzenia, wygląda na to, że to film o Kenobim będzie kolejną Antologią. Jednak po sieci krążą plotki o innych filmach, które są rozważane w Lucasfilm. Ich bohaterami mieliby być:

  • Boba Fett
  • Yoda
  • Jabba
Plotki o każdym z nich słyszeliśmy z osobna przynajmniej raz. Lucasfilm podobno próbuje ułożyć listę filmów na kolejne lata, o czym też już słyszeliśmy, a każdej z tych postaci przyporządkowano obraz i jakiś pomysł. Ponieważ wszystko jest jeszcze na wstępnym etapie, na razie nie należy się do tego przyzwyczajać. Nic, co nie zostanie oficjalnie ogłoszone, nie jest informacją pewną, a jak wiemy, także i oficjalne oświadczenia potrafią się zmieniać.

Warto przypomnieć, że o film o Jabbie dopytywał się Guillermo Del Toro. Film o Bobie był z kolei łączony z Simonem Kinbergiem i jego, odkładanym przez lata spin-offem.

Ostatnio zaś pisaliśmy o filmie o Kenobim. Podobno miałby go wyreżyserować Stephen Daldry, zaś za scenariusz mógłby odpowiadać Sam Esmail. Po sieci krążą już nowe, interesujące plotki, o tym, że „Obi-Wan: A Star Wars Story” ma mieć roboczy tytuł: „Joshua Tree” i ma być kręcony w Dolinie Śmierci. Tam kręcono część ujęć z Tatooine (do „Nowej nadziei” i „Powrotu Jedi”). Zakładając, że nie jest jeszcze wybrany reżyser, nie ma jeszcze ekipy trudno w ogóle mówić o lokacjach. Zresztą póki, co Lucasfilm unika kręcenia w Stanach, szukając tańszych miejsc dla ekipy filmowej. Ale najważniejsze jest źródło tej informacji, czyli serwis Omega Underground, który już parę razy publikował, jak się okazało później, fake’owe newsy. Warto przypomnieć, że obecnie wciąż status filmu o Obi-Wanie jest wciąż tylko plotką i wciąż czekamy na jakieś bardziej potwierdzone wieści.Tagi: Lucasfilm (515) Plotki (1061) Simon Kinberg (120) Spin-off 4 (przyszły) (26) Spin-off Kinberga (59)

Komentarze (32)

Hihihi, ktoś wpadł na to?
http://thehardtimes.net/harddrive/disney-announces-young-aunt-beru-spinoff-film/

Nie czytałem komiksu o Jabbie, w każdym razie jeszcze nie czytałem. Sam pomysł na spin-off wydaje mi się kiepski. Jasne, gangsterska historia byłaby ciekawym rozwiązaniem, ale nie widzę tego z Jabbą jako głównym bohaterem. Bardziej już bym wplótł to w historię o łowcach nagród. O wielu łowcach nagród, nie tylko o Bobie Fettcie. :)

film o Yodzie super tylko nie o tym jak siedzi na dagobah
ukrywając się przed imperium tylko jego przeszłość no bo nie
siedział chyba przez 900 lat na fotelu w radzie jedi

Ale te spin-offy, to mają być w przeróżnych gatunkach, prawda?
No to skoro Huttowie są zmiennopłciowi, folgujący zachciankom, posiadający interesujący personel, to film o Jabbie mógłby być ciekawy i, hmmm, odkrywczy. Pod warunkiem dobrania odpowiedniego gatunku, oczywiście. ~;)

Każdy temat można położyć na łopatki,zależy od ludzi którzy będą pracować przy kolejnych produkcjach...

Spin of o Jabie.:P Czego to oni jeszcze nie wymyślą.:)

Jak siobie robimy koncert życzeń oderwanych od rzeczywistości, to ja chcę:

Vilmarha Grahrka
Vosa i Aaylę
Ahsokę i łowców nagród

O ile film o łowcach nagród z Bobą Fettem w roli głównej wydaje się być całkiem dobrym pomysłem, tak o Jabbie... No, nie wiem. Wygrywa oczywiście dziadek Yoda. A póki co - czekam na spin-off o Kenobim; Solo... No cóż, nie chce mi się po raz setny powtarzać, co o tym myślę. xD

Chciałbym filmy o Thrawnie i hrabim Dooku.

Powiem szczerze, że wolę spin offy niż kolejną trylogię. Nie na każdy pójdę. Ktoś pisał że mają nie sięgać do tematu Starej Republiki.. A moim w końcu sięgną. Widziałbym fajny film o Banie, Plagieusie czy też np trylogie Sithów czy też coś o wczesnych Jedi.

Zgadzam się z Vergessem!

Jabba - eee, podobne klimaty będzie miała Hantologia, zresztą nie wyobrażam sobie tego filmu bez Huttów :P.
Yoda - ooo, jeśli to byłby film z jego młodości, to mogłoby być nawet ciekawie.
Boba - sorry, ale jest za bardzo wykorzystywany. Ale pewnie powstanie.

Jabba - Wiem, że gość był bossem mafii, ale jakoś nie interesuje mnie jego przeszłość. Jako główny bohater jest mało atrakcyjny.
Yoda - Tutaj z kolei nie chce filmu, który miałby robić Disney bo oni to po prostu spier*olą.
Boba Fett - Tutaj jak najbardziej jestem za :)

Kończymy panowie, każdy kto ma jeszcze coś do dodania bedzie miał ze mną do czynienia.

pozdrowienia od KomModeracji

To już bzdury,zostawmy Star Wars w chwale...bo inaczej będzie milion filmów o postaciach czwartorzędnych i gnioty jak sam Solo za rok.

No rzeczywiście, 6 filmów o Vaderze to za mało!

ja bym chciał zobaczyć film o vaderze

Elan to Snoke po intensywnym przemyśleniu swojego życia.

Jeżeli już jesteśmy przy dilerach, to spin-off o Elanie Sel`Sabagno by się przydał.

Z zaproponowanych kandydatur to Boba Fett! A przed Fettem najlepiej:
-Grievous
-Qui-Gon
-Palpatine
-Piett

A potem właśnie Boba:P

http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/star-wars-spin-off-movies-what-should-they-be-921584

Sprzed roku, ale aktualne. KOYOR mozna chyba odrzucić, nikt w Disneyu na to nie pójdzie. Przynajmniej się nei zanosi. Jak widać Yoda jest gdzieś daleko na liście, Yabba już w ogóle. Zostaje Boba i Ahsoka, i to można fajnie połączyć w jeden film, bo w tej formule pomiesci się i Dengar, i Bail Organa, Rebelsi z okresu New Dawn (BEZ Mostowiaka), terroryści znani z Rogue One (Saw też jak najbardziej) i nawet jakby ktoś chcial to i Cziułiego można.

Czyli taki kolejny film dla fanów gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Ogólna refleksja: wszystkie spinoffy będą się więc kręcić wokół Epizodów, a nie reszty uniwersum.

Jeśli to by miały być genezy postaci to bardzo słaby pomysł. Ale do każdej z tych postaci da się wymyślić ciekawą historię, jeśli tylko nie będzie się kręcić w 100% wokół danej postaci.

O Jabbie po co? Jego historie mogą wcisnąć do Hana ale o Yodzie z chęcią pod warunkiem Że za życis Franka Oz

Cad, Boba, Dengar, 4-LOM, Krrsantan, Bossk, IG-88, może ten cały Mercurial, jacyś nowi. I coś pokroju Ocean`s Eleven w uniwersum SW ;D

Chrzanić Fetta, niech robią o innych łowcach.

Nic ciekawego.
Może to o Yodzie, pod warunkiem, że będzie ciekawa otoczka.

Jabba w stylu Godfathera part 2 :D

Jabba.. sam nie wiem, nie lubię tej postaci, w ogóle nie lubię początku ROTJ i Huttów w TORze, komiksach czy gdziekolwiek, ale dobrze zrobiony film gangsterski mógłby być dobry xD Tak jak Bazy mówi - Scorsese, np. Infiltracja. Jabba zapuszcza swojego kreta do gangu Hondo, Hondo wpuszcza zaufanego Weequaya do pałacu Jabby xD Albo niech będzie jeszcze 3 strona - Jedi, niby ugadują się z Jabbą, ale na koniec okazuje się, że mieli deal z Hondo :D

Aha, fajnie - niech kręcą spin-off`y do oporu :)

________________________________________________

Swoją drogą... kiedy do cholery dostaniemy porządny trailer TLJ???!!!!!!!!!

Yody bym nie chciał, bo nie będzie kukiełkowy tylko 3Dowy - zabija urok. Jabba - spoko, komiksy z Jabbą w roli głównej są świetne, to i film ma ogromny potencjał.

Jabba - film gangsterski stylizowany na dzieła Scorsese

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przyszłe filmy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.