Han Solo

Paul Bettany dołącza do obsady

Zaczęło się całkiem niewinnie od kolejnego twittu Rona Howarda.Reżyser umieścił zdjęcie z planu z aktorem Paulem Bettanym. Czy Paul Bettany dołączył do obsady, czy też jedynie odwiedził plan, by zagrać epizod? Nie zostało to oficjalnie potwierdzone. Howard przyznał tylko, że będzie z Paulem współpracował po raz trzeci (po „Pięknym umyśle” i „Kodzie DaVinci”).

Nieoficjalnie zaś wychodzi na to, iż Bettany zastąpi Michaela K. Williamsa, którego rola została wycięta z powodu wydłużenia zdjęć do Hantologii i nałożenia się innych terminów (więcej). Scenariuszowo postać pozostanie niezmieniona, jednak z powodu braku czasu musiano zmienić jedną rzecz. Rasę bohatera. Będzie on teraz człowiekiem, a nie obcym tworzonym w technice motion-capture jak to było za czasów Phila Lorda i Chrisa Millera. Obecnie ILM nie miałby czasu na dobre dopracowanie tej postaci. Imię, rola, motywacja, wszystko zostaje bez zmian.

Paul Bettany będzie obok Woody’ego Harrelsona i Thandie Newton jednym z najbardziej znanych i doświadczonych aktorów w obsadzie.

Poza wspominanymi już filmami Howarda, wystąpił między innymi w „Panu i władcy – Na krańcu świata”, „Firewall”, „Iron Man” (1, 2 i 3), „Avengers: Czas Ultrona”, „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”.Tagi: Christopher Miller (61) Michael Kenneth Williams (8) Paul Bettany (16) Phil Lord (57) Plotki (966) Ron Howard (114) Solo (188) Thandie Newton (26) Woody Harrelson (31)

Komentarze (10)


Money, money, money
Must be funny
In Disney world

Film o młodym Hanie Solo tak czy inaczej będzie "półproduktem". ;)

"Bo co? Nie wyrobią się? To niech przełożą datę premiery i zrealizują konkretną wizję a nie dadzą fanom jakiś półprodukt."[3]

To go jeszcze do DC trzeba wkręcić i bedzie miał komplet wielkich sequeli z tej dekady. :D

Czy jeśli napisana przez ciebie postać działa niezależnie od jej gatunku, to jesteś *ujowym scenarzystą z niedopisanym bohaterem, czy jesteś do tego stopnia zajebisty, że tworzysz ponad wszelkimi podziałami?
A Bettany`ego bardzo lubię, praktycznie wybijał się w takich marvelowskich gówienkach na tle reszty obsady. Świetne role u Howarda, von Triera, Helgelanda, Chandora, czy wreszcie Weira. Zazdrościłbym mu kiedyś żony.

Ehhh... szkoda :(

Bo co? Nie wyrobią się? To niech przełożą datę premiery i zrealizują konkretną wizję a nie dadzą fanom jakiś półprodukt. [2]

Czyli kolejny biały facet zamiast obcego. Świetnie...

Fanem Bettany`ego jestem od lat, więc spoko. Ale bardzo szkoda, że ważny obcy wyleciał :|

Spoko aktor. Wkurza natomiast to, że była szansa na obcego jak jednego z głównych bohaterów (i byłoby dobrze, bo przecież dużo osób narzeka, że większą rolę odgrywają tylko ludzie) a zostało to spartaczone. Bo co? Nie wyrobią się? To niech przełożą datę premiery i zrealizują konkretną wizję a nie dadzą fanom jakiś półprodukt.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Han Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.