Epizod IX

Data polskiej premiery Epizodu IXDisney Polska podał nową datę polskiej premiery IX Epizodu. Film J.J. Abramsa w Stanach wejdzie na ekrany 20 grudnia 2019, w Polsce zaś dzień wcześniej, czyli w środę 19 grudnia 2019.

Nad scenariuszem pracują obecnie J.J. Abrams i Chris Terrio. Zdjęcia wg planu miały się rozpocząć na początku przyszłego roku, ale najprawdopodobniej zostaną przesunięte o kilka miesięcy.Tagi: Chris Terrio (8) Disney (317) Epizod IX (93) J. J. Abrams (374)

Komentarze (28)

@Mossar - z TFA "dałem radę" aż tak, że przez pół filmu myslałem że Rey to Jaina :D

Finster na spoilery to Ty się nastaw. Rozwiązanie jest proste, kupujesz wygłuszające słuchawki na uszy, opaska na oczy, zamykasz drzwi na klucz i nie wychodzisz do samego seansu. A na sam seans też idziesz w słuchawkach i nie patrzysz ludziom w laptopy/telefony, żeby nie zauważyć spoilera. Mi kolega chciał zaspoilerować przed premierą śmierć Hana, ale szybko zatkałem uszy i usłyszałem tylko "Han ..."

Ekscytująca wiadomość.

ja pójdę na film później, jak uda się zgrać towarzystwo, na pewno nie w pierwszym tygodniu wyświetlania. I też proszę o brak spojlerów na Bastionie :D

Finster, ma brak spoilerów nie masz co liczyć - już po pokazach dla VIPów wszystko będzie wiadomo :D

Joylinda, no to być może się będziemy widzieć gdzieś w sali IMAX :D

Joylindo, Ty weź sobie tak nawet nie żartuj.

Tylko niech pierwszego dnia, zaraz po premierze, nikt nic nie spoileruje...

Nie mogę się już doczekać... obejrzę sobie wtedy prequele na blu-rayu!

Fakt, ta noc ze środy na czwartek może być kłopotliwa dla osób, które na następny dzień mają już coś zaplanowane, niezależnie od tego, czy np. to jest szkoła, studia czy praca.
Ogólnie to zdaję sobie sprawę z tego, że zobaczenie na premierowym pokazie kolejnego Epizodu Gwiezdnych Wojen jest bardzo intrygujące dla wielu, tak ja wolę poczekać kilka godzin i iść, kiedy już jest dzień. Spoilerów można uniknąć, a radość z filmu (przynajmniej dla mnie) będzie większa, nawet jeśli będzie oznaczać to poczekanie z obejrzeniem tych kilku godzin w stosunku do premiery o północy.

No to teraz Hana przesuwajcie i będzie spokój z tymi datami.

Pewne było, że przesuną na grudzień. Osobiście jestem zadowolony, przyzwyczaiłem się do tych grudniowych premier i nawet powiedzieć można, że mają one jakiś swój klimat. :)

Joylinda_Hawks - z tym dożyciem to może być ciężko. W sobotę koniec świata, a na październik zapowiadają 2 kolejne :(. Normalnie kulminacja...

Dlaczego środa? - czwartki w pracy mam przewalone😊. Najwyżej na czwartek wezmę urlop i zwyczajowo wybiorę się z mężem na nocna premierę do katowickiego IMAX-u. Inna kwestia czy dożyje tej daty...

Z seansami o północy jest ten problem, że reklamy są wydłużone do 40 minu co jest zamachem na widza :P
Ale frajda jest

Mogę wpisać do kalendarza (którego jeszcze nie mam) pierwszy termin na 2019 roku, zostaje tylko pytanie które kino w czwartek o północy:)
(TFA było w Multikinie w Tychach)

fajna wiadomość ale... dajcie już trailer The Last Jedi xD [2]
Mossar, ja też się świetnie bawiłem o północy na TFA;)Nigdy więcej Helios! Złodzieje nie dali mi plakatu z R1, a od Sokoła dostałem 2 i w dodatku były super atrakcje, nagrody pod krzesłami, modele statków, myśliwców :)

@Gracu999 - 18.10, mają dwa miesiące na testy, z której rury szambo wybije. ~:)
@Lord Sidious - czyli trzeba się wbijać do IMAXa. Trochę szkoda, bo NH mają swój klimat.

Wie ktoś czy TLJ, IX będą miały premiery o północy? Całkiem przyjemnie i klimatycznie było na VII w Silesii o północy i chętnie bym znowu poszedł.

Przecież było wiadomo, że to będzie grudzień. Saga na święta - takie hasło powinni rzucić w eter.

Nie mogę się doczekać!

No podobno galerie mają otworzyć na jesień, więc jakoś za miesiąc/dwa :D

SW-Yogurt - ja mam nadzieję, że już "Ostatniego Jedi" po raz pierwszy obejrzę w IMAXie :D.

Pięknie! :D
Widać Disney Polska dotrzymuje słowa :)

fajna wiadomość ale... dajcie już trailer The Last Jedi xD

To gdzie Wrocek premieruje? Tradycyjnie, czy w IMAXie?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.