Atak klonów

P&O 247: Czy to Qui-Gon?Dziś jedno z tych pytań, w których oficjalna odpowiadała na oczywistości. Dotyczy „Ataku klonów”.

P: Wydawało mi się, że słyszałem głos Qui-Gona krzyczącego „Anakin! Anakin! Nie!” w apartamencie Yody, gdy Skywalker wybijał Tuskenów?

O: Tak w rzeczy samej, Yoda słyszał wtedy głos Qui-Gon Jinna.Tagi: Epizod II: Atak klonów (795) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (334)

Komentarze (16)

... Chociaż nie, chyba się samozaorałem bo to pytanie by nawet miało sens - różnica między Yodą komputerowym i kukiełkowym jest bowiem dość spora xD

Kolejne pytanie z serii: Czy zielony stworek z Mrocznego Widma, Ataku Klonów i Zemsty Sithów to Yoda z Imperium Kontratakuje i Powrotu Jedi?

Kto to Yoda?

Aaa, czyli on broadcastem leciał, tylko Anakin koza-jedi-trąba.

Zapewne Anakin nie potrafił odebrać od niego "kontaktu"... No, a dziadek Yoda z duchem Qui-Gona cały czas rozmawiał, bo zgłębiał te tajniki "nieśmiertelności".

Bez sensu. Po co Qui-Gon gadał z Yodą? Nie lepiej, gdyby upomniał Anakina?

Jakie sarkastyczne poczucie humoru? Ja naprawdę nie wiedziałem, że to on!

Akurat to jest sarkastyczne poczucie humoru. W tym kontekście zostało użyte w celu satyrycznego naśladowania zachowania Lubsoka (którego mimo to lubię:P). Zamiast tylko narzekać po prostu skonfrontowałem jego humor z moim sarkazmem. :P

To był głos Liama Neesona wczuwającego się w rolę, kiedy jednocześnie wpadł mu telefon do klopa.

@General Rennobi Właśnie to jest ten poziom Bastionu. Gość chce nas upewnić co do jakiejś sceny, spróbować rozszyfrować to i owo, a spotyka się z dziecięcym pie***leniem i trollowaniem ;).

Dlaczego piszą nie prawdę? Przecież to był głos Liama Neesona.

Spoko. Nie ma problemu

Dzięki za upewnienie. Bo się wahałem.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.