Łotr 1

Rahm Kota w „Łotrze 1”?

Na łamach hiszpańskojęzycznego serwisu La Fosa del Rancor pojawił się interesujący artykuł o castingu do „Łotra 1”. Marcos Cabotá, reżyser dokumentu „I Am Your Father”, poświęconemu Davidowi Prowse’owi i gwiezdnej sadze, stwierdził, iż jeden z jego znajomych ubiegał się o rolę do „Łotra 1”, Miało to miejsce jeszcze na bardzo wczesnym etapie produkcji, gdy o filmie niewiele było wiadomo. W testowym scenariuszu znalazła się postać starego, niewidomego Jedi. Wcale nie chodziło tu o Chirruta. Jak pamiętamy to Donnie Yen zasugerował, by Strażnik Oświeconych również był ślepy. W tym testowym scenariuszu wykorzystano Rahma Kotę, czyli Jedi z The Force Unleashed.Czy Rahm Kota miał swoje miejsce w „Łotrze 1” Garetha Edwardsa, czy może to sztuczka Lucasfilmu, by nie ujawniać prawdziwego scenariusza. Niektóre źródła sugerują, że może przewinął się przez jeden z wstępnych scenariuszy, w końcu było tam wiele nawrotek i poprawek. Która z tych wersji jest prawdziwa, obecnie nie wiadomo. W każdym razie „The Force Unleashed” w jakiś sposób zostało wykorzystane przy produkcji „Łotra 1”.Tagi: David Prowse (54) Donnie Yen (46) Gareth Edwards (154) Łotr 1 (422) The Force Unleashed (145)

Komentarze (11)

Uuu, chciałbym zobaczyć Rahma Kotę. :)

Whatever. The Force Unleashed > Rogue One

Nawet jeśli to nieprawda to i tak fajnie by było zobaczyć Kotte gdzieś w tle z mieczem świetlnym.;)

Źle zrozumiałem xD Miałem na myśli więzienie, w którym przebywała Erso ;)

Czytam swój komentarz, raz po raz i nie widzę gdzie niby napisałem o trzymaniu kogokolwiek przy życiu :P

Quel,to byłoby bez sensu, bo Vader nikogo nie oszczędza. Znaczy, mam na myśli, że nie miałby powodu, żeby trzymać ich przy życiu :) Jedi się w tych czasach zabija ;)

WYKORZYSTANA w R1?! Matko, do czego to doszło, żeby takie sceny były w ogóle brane pod uwagę! Przecież to oglądają też dzieci! ;>

No ale Rahm Kota to ciekawy pomysł na przyszłość. Tzn pociągnęli Kanana trochę jego ścieżką, także to by było lekko nie na miejscu, żeby Kota w starej formie wrócił do SW. No ale jak pomysł leży na stole, to może ktoś po niego sięgnie kiedyś. Ja tam gościa lubiłem w każdym razie, dziwiłem się jak on się nie wygadał, że wie kim jest Galen, ale spoko. Wierzył w Moc i wygrał w tym sensie. :D

ta gra była imo bardzo udana, to nowe filmy SW są rozczarowaniem :P

Nie wiem czy przenoszenie postaci z tak rozczarowującej gry ze starego kanonu to dobry pomysł. Ale Kanan i Ezra mogliby się pojawić.

Brakowało mi pewnej dwójki Jedi w R1.

Moich "ulubieńców" - Kanana i Ezry. Powinni byli się pojawić w pewnym ciemnym korytarzu, razem z innymi rebelianckimi zbrodniarzami. Tym samym korytarzu w którym przechadzał się Darth Vader i został chamsko ostrzelany przez tych zdrajców, których później wybił w pień dla dobra Galaktyki :)

Szkoda tego Rahma Koty, może chociaż trochę klimatu SW byłoby w R1 :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Łotr 1"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.