Książki

Wieści z frontu drukowanego

Internety

Od premiery książek powiązanych z „Łotrem 1” minęło już trochę czasu, jednak niektóre pozycje nadal są wydawane w limitowanych edycjach. Tak np. "Łotr 1: Przewodnik ilustrowany" ukazał się w unikatowej okładce w sieci sklepów Sam’s Club, o czym pochwalił się sam autor książki Pablo Hidalgo na swoim twitterze.

Przy okazji lipcowych wieści informowałem o zapowiedzianej trylogii Hana Solo Ann C. Crispin, jaka ukaże się w tym miesiącu, w kolekcjonerskim wydaniu od Del Rey w sieci sklepów Barnes & Noble. Poniżej pełna okładka wraz z ozdobną wklejką. Ta książka wydaje się być idealnym prezentem przez premierą filmu o Hano Solo. Zainteresowanych zakupem odsyłam tutaj.

Na początku tego miesiąca ukazało się kilka książek, do których wydawca opublikował przykładowe strony. Jedna z ciekawszych pozycji jest przewodnik po LEGO Star Wars "Ultimate LEGO Star Wars" od Dorling Kindersley, w którym to odnajdziemy kawałek historii klocków w logiem Star Wars.

Ukazały się też nowe zdjęcia z nadchodzącego albumu "Stormtroopers: Beyond the Armor" od Harper Design. Książka ta jest przewodnikiem po fenomenie jakim stała się postać bezimiennego szturmowca na tle filmu, jak i popkultury. Publikacja będzie wydana pod koniec października w ramach cyklu Journey to Star Wars: The Last Jedi.

W ramach tej serii ukaże się też publikacja zawierająca drewniany model z książką "IncrediBuilds: A-Wing" od wydawcy Insight Editions. Na przykładowych stronach można zauważyć dwa niepokazywane wcześniej ujęcia z filmu „Ostatni Jedi”. Premiera w listopadzie.Tagi: A.C. Crispin (15) Album (184) Del Rey (470) DK Publishing (Dorling Kindersley) (68) HarperCollins/Harper Design (7) IncrediBuilds (8) Insight Editions (10) LEGO Star Wars (255) Pablo Hidalgo (303) Słownik obrazkowy / Przewodnik ilustrowany (67) Trylogia Hana Solo (9) W oczekiwaniu na Star Wars: Ostatni Jedi (Journey to Star Wars: The Last Jedi) (22)

Komentarze (9)

O, A-wing ciekawy, na mój gust silniki za długie, ale miło będzie ten stateczek zobaczyć ponownie.

Nawet fajnie wyglądają te nowe A-wingi.

Gdy oderwiesz okładkę.

Można czytać po ciemku.

O ja cie, książka ze świecącymi oczami. ~8|

Nie będę płakał po D`Qar jak ją rozp.....

Można się już dowiedzieć jak będzie wyglądać bitwa o D`Qar :D

Fajne zdjęcie z TLJ.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.