Książki

Thrawn powróci

Star Wars Books

W czasie trwającym w Stanach konwencie NYCC, na panelu wydawniczym Lucasfilmu obecni byli autorzy tegorocznych nowości. Po pijarowskim zachwalaniu co to stworzono, zaczęto zapowiadać pierwsze publikacje na rok 2018. Fanów twórczości Timothy'ego Zahna i jego czołowej postaci Wielkiego admirała Thrawna, zachwyci wiadomość o pisaniu kontynuacji tegorocznej premiery „Thrawn” pod tytułem „Thrawn: Alliances”. Z tego co zostało również ujawnione, w powieści pojawi Darth Vader, z którym nasz niebieskolicy admirał będzie musiał zawrzeć sojusz, w starciu z nieznanym nam jeszcze zagrożeniem dla Imperium. Książka ma trafić do sprzedaży 26 czerwca 2018 roku.
Z innych zapowiedzi wspomniano też o powieści młodzieżowej autorstwa Daniela José'a Oldera, jednak nic poza tym. Na koniec opublikowano kolejną wstępną okładkę do adaptacji powieściowej „Ostatniego Jedi” Jasona Fry'a, oparta jest ona na plakacie promocyjnym z Celebration. Grafikę zobaczycie wchodząc na podstronę książki.

Wielki admirał Thrawn i Darth Vader jednoczą się przeciwko zagrożeniu czyhającemu na Imperium w nowej powieści od Timothy'ego Zahna.

Kontynuacja powieści „Thrawn”, będzie pokazywała dalszą drogę Wielkiego admirała do chwały i szczytu w hierarchii Imperium Galaktycznego. Zostaniemy też świadkami pierwszego spotkania Trawna z Darthem Vaderem, we wspomnieniach admirała.Temat do dyskusji na forum.Tagi: Comic Con (184) Daniel José Older (19) Del Rey (466) Jason Fry (93) Timothy Zahn (207) zapowiedzi książkowe (261)

Komentarze (9)

@nedz123 --> W Polsce, raczej wątpię, w Stanach trylogia dorobiła się jedynie nowych okładek z okazji powrotu Thrawna do kanonu.

http://star-wars.pl/News/21121,Wznowienie_trylogii_Thrawna.html

A wie ktoś czy planują wznowić trylogie z Thrawnem z legend?

Thrawn to zdecydowanie najlepsza książka NK do tej pory :P
Można gdzieś obejrzeć w sieci cały panel Lucasfilmu z NYCC?
Ktoś wspomoże linkiem? bo nie mogę znaleźć :(

To druga najlepsza książka. Pierwsze dla mnie są Gwiazdy :)

Dla Burzola każda książka nowego kanonu jest prawdopodobnie najlepsza x).

Prorok77, dla ciebie nie, dla Burzola jest. To kwestia gustu.

Zdecydowanie Nie jest najlepsza

Najnowsza książka Zahna o Thrawnie jest najprawdopodobniej najlepsza książką nowego kanonu, więc bardzo się cieszę z sequela. Mam nadzieję że Timmy zachowa poziom.

Nie czytałem jeszcze poprzedniej książki, ale czy aby nie kończyła się ona początek spoilera w tym samym miejscu gdzie zaczynał się 3 sezon rebeliantów koniec spoilera

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.