Przyszłe filmy

McDiarmid i Morrison chcą wrócić do sagi

Jak dobrze pamiętamy decyzja w sprawie trzeciego spin-offa miała zapaść w Lucasfilmie w czerwcu. Czy zapadła? Nie wiemy. Nawet jeśli to problemy z kolejnymi filmami ostudziły trochę zapał. Pojawiły się jedynie plotki, iż trzeci obraz skoncentruje się na Obi-Wanie Kenobim. Do dziś tego nie potwierdzono. Niemniej jednak można zaobserwować pewne ruchy aktorów, którzy chcieliby wrócić do sagi. Obaj mogliby się wpasować gdzieś w film o Kenobim.

Ian McDiarmid mówiąc o nowych filmach wspomniał, że jeśli chodzi o sagę, to z tego co pamięta to jego postać jest martwa. Inaczej sprawa ma się w antologiach. W takim „Łotrze 1” pojawił się Vader. McDiarmid liczy, że w pewnym momencie na scenę wkroczy także Imperator, ale pewnie Lucasfilm trzyma to jako niespodziankę. No i dodał, że nie chciałby aby grał go ktokolwiek inny. Warto zwrócić uwagę na kwestię z niespodzianką, może McDiarmid coś nam chce zdradzić o Hantologii? A może raczej zasugerować twórcom. Zobaczymy.Ian ma jedną rolę. Temuera Morrison ma ich kilka do wyboru. Od lat krążą słuchy o filmie z Bobą Fettem w roli głównej, ale na razie nic z tego nie wynika. Morrison chyba nawet nie liczy na tę rolę. Swoją szansę widzi w kimś innym, w kapitanie Rexie. Aktor wspomniał o wcielaniu się w Jango, czy podkładaniu głosu pod klony, Bobę, a także Rexa. Potem dodał, że bardzo by chciał, by ktoś z Lucasfilmu zadzwonił do niego i zaproponował, by wcielił się w starszą wersję Rexa. Potem zaapelował do fanów, by próbowali ten pomysł zaszczepić w Lucasfilmie.Tagi: Ian McDiarmid (99) Lucasfilm (515) Plotki (1061) Spin-off 4 (przyszły) (26) Temuera Morrison (41)

Komentarze (11)

Nie tylko oni, mógłby wrócić też Hayden Christensen, Frank Oz, Billy Dee Williams, czy Ben Mendelson.

Ależ zapraszamy Panowie, zapraszamy! Proszę się nie krępować. :)
Zresztą, nie ma dyskusji- Imperator Palpatine wyraził życzenie!

Ian <3

Uwielbiam ich obydwu, a biorąc pod uwagę że Boba Fett i Imperator prędzej czy później muszą się pokazać w antologii, myślę że panowie będą mieli szansę do swoich ról powrócić, i nie wyobrażam sobie by było inaczej :D.

Chciałbym obu zobaczyć znowu w gwiezdnowojennym filmie... Ale bardziej jednak McDiarmida w roli Imperatora. :D

A w sumie nie jest to taki do krzty pomysł pozbawiony sensu może i coś tam z tego będzie.

W zasadzie każdy z nich ma ogromny potencjał, ale trzeba umieć go też wykorzystać, o tak.

Spin-off z Palpim i Vaderem polującym na Jedi, to byłoby coś! Lucasfilm please!

No, Rexa zobaczyć na dużym ekranie to ja bym chciał :D.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przyszłe filmy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.