Komiksy

Komiksy Forces of Destiny od IDW

StarWars.com

Na tegorocznym New York Comic Conie wydawnictwo IDW ogłosiło, że do swoich regularnych komiksów z cyklu Star Wars Adventures już w styczniu 2018 doda specjalną pięciozeszytową miniserię pt. Forces of Destiny. Zbieżność tytułu z serialem animowanym nie jest przypadkowa. Nowe zeszyty mają wychodzić co tydzień i za każdym razem będą przedstawiać przygody innych bohaterek stworzone przez innych twórców. Historie mają być bezpośrdenio połączone z serialem - niektóre będą rozszerzeniem animacji, inne będą po prostu rozwijać wybraną postać.

Główną gwiazdą pierwszego zeszytu będzie Księżniczka Leia. Komiks stworzą Elsa Charretier (scenariusz i rysunki) i Pierrick Colinet (scenariusz). W drugim numerze przygodami Rey zajmie się Jody Houser z ilustracjami Arianny Florean. Trzeci zeszyt skupi się natomiast na Herze z Rebeliantów w wykonaniu Devin Grayson i Evy Widermann. W czwartym numerze Beth Revis wraz z Valentiną Pinto rozwiną spotkanie Padme z Ahsoką z serialu animowanego Forces of Destiny. Miniserię zakończy piąty zeszyt z przygodami Rose i Paige - nowych bohaterek z Ostatniego Jedi.

Przedstawiciele IDW zapewniali, że o ile te komiksy są tworzone nominalnie dla młodszych czytelników, starsi fani na pewno też polubią ich nowe produkty.Tagi: Arianna Florean (7) Beth Revis (13) Comic Con (175) Devin Grayson (5) Elsa Charretier (7) Eva Widermann (5) Forces of Destiny (IDW 2018) (9) IDW Publishing (34) Jody Houser (24) Pierrick Colinet (7) Siły przeznaczenia (Forces of Destiny) (59) Valentina Pinto (6)

Komentarze (2)

Robimy serial dla gówniarzy, który trwa 3 minuty potem robimy jeszcze do tego komiksy, kubeczki i inne pierdoły zamiast się przyłożyć i zrobić porządny serial na miarę TCW.

Tok rozumowania di$neya.

Serialik, który sam jest uzupełnieniem i popierdółką dostanie komiks który go uzupełni i rozszerzy :D Target pewnie jeszcze młodszy niż w przypadku SW Adventures, ale nie ma co narzekać - mnie najbardziej cieszy, że nie będą to adaptacje odcinków FoD tylko nowe historyjki.
Fajnie jakby ktoś komiksy od IDW wydał po polsku, mógłbym poczytać z dziećmi.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.