Klasyczna Trylogia

P&O 250: Jak wyglądał młody Ian McDiarmid?Dziś dość intrygujące pytanie o wygląd Iana McDiarmida w „Powrocie Jedi”. Odpowiada Steve Sansweet. Pytanie pochodzi jeszcze sprzed premiery „Zemsty Sithów”.P: Czy możecie dostarczyć jakieś zdjęcie Iana McDiarmida z czasów kręcenia „Powrotu Jedi”, byle bez makijażu? Bo nie mogę uwierzyć, że on był wtedy tak młody!

O: Co? Wątpisz w talent tego wspaniałego aktora, że mógłby zagrać postać starszą lub młodszą, kiedy miał mniej więcej 37-38 lat!? Ian urodził się 17 kwietnia 1944 w Carnoustie w Szkocji. Kiedy został wybrany do roli Imperatora w „Powrocie Jedi” żartował, że to przez jego nos. Miał wtedy dużo jasno brązowych włosów, które próżno można szukać, podobnie jak wiele innych rzeczy na filmie.

Sesja makijażu trwała cztery godziny dziennie, choć z czasem udało się zbić ten czas do dwóch i pół. W jednym z wywiadów w „Star Wars Insider”, stwierdził, że jak oglądał „Powrót Jedi” na wideo nie mógł uwierzyć, że pod spodem był tak młody. W Epizodzie I Senator Palpatinie miał lekki makijaż, trochę go postarzono dopiero w Epizodzie II. No a cała zabawa zacznie się dopiero w III.Tagi: Epizod I: Mroczne widmo (484) Epizod II: Atak klonów (792) Epizod III: Zemsta Sithów (844) Ian McDiarmid (91) Powrót do przyszłości (10) Star Wars Insider (178) Steve Sansweet (118) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (329)

Komentarze (3)

O ile młodego aktora stosunkowo "łatwo" jest postarzeć, tak w drugą stronę już znacznie gorzej. ;)

@Lubsok
Taaa bo przecież wiadomo, że Arnold w rzeczywistości ma metalową czaszkę :D:D:D:D

Ten co zadawał to pytanie nigdy nie widział ucharakteryzowanego aktora, czy co?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Klasyczna Trylogia"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.