Atak klonów

P&O 252: Czy to Adi Gallia jest w „Ataku klonów”?P: Według Databanku nie ma Adi Galli w „Klonach”, podczas gdy byłbym gotów przysiąc, że ją widziałem obok mistrza Windu na arenie.

O: To akurat nie jest Adi Gallia tylko Stass Allie. Natomiast Adi Gallia jest obecna w „Ataku klonów” podczas obrad Rady Jedi. Ta informacja została po cichu dodana do Databanku.K: Tu warto posiłkować się innym pytaniem z serii. Początkowo to nie miały być różne postaci. Adi Gallia to typowy filmowy halabardnik, którego może grać statysta. Nie ma sensu ściągać statysty z Wielkiej Brytanii do Australii na kolejny film. Ale gdy pokazuje się potem zbliżenia nowego materiału, zaś jednocześnie wykorzystuje ujęcia nagrane w „Mrocznym widmie”, to trudno widzowi wmawiać, że to jest jedna i ta sama postać. Więc są dwie, bardzo podobne.Tagi: Epizod II: Atak klonów (795) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (334)

Komentarze (9)

Przynajmniej w nowym kanonie jej śmierć jest bardziej sensowna, bo zginęła z ręki wrażliwego na Moc Zabraka, brata Maula. Bo to, żeby mistrzyni Jedi zasiadająca w Radzie dała się nabrać na głupi trick Grievousa, to było ciężko zaakceptować. Grievous był w stary UE zbyt przehype`owany, a moim zdaniem w miarę silny Jedi mógłby samą siłą umysłu poprzestawiać mechanizmy w kończynach Grievousa w taki sposób że cyborg zacząłby tańczyć techno.

Ja żem się głowił 15 lat nad tym faktem, a odpowiedź była taka prosta. Hahaha losie.

xD

Uuu, coś małe te zdjęcia, ale widać chociaż, że te dwie postacie się różnią. :P

Rozdzielczość zdjęć jak zwykle genialna.:D

I czy je jest naprawdę tak trudno ludziom rozróżnić?

Jak zwykle HQ foty <3

Moze nawet z banem, albo niech mu Rusis zdejmie. Byle nie było tylko oczywistych pytań, a pod nimi zawsze kilka komentarzy "Aha.".

Niestety Kathi nie che mu zdjąć bana. :(

Dogadajcie się z Sellerem, żeby to on odpowiadał na pytania bastionowiczów w tym cyklu, bo kolejny raz pytanie o to samo, a odpowiedź jest znana od lat.

Fascynująca historia.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.