Gry komputerowe

Star Wars Battlefront II -twórcy wprowadzają nowy system lootbox-ów

pssite.comPremiera Statr Wars Battlefront II już za niecałe dwa tygodnie, ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć świetnie wyglądający zwiastun otwierający grę a wcześniej pograć w trybie wieloosobowym w otwartej becie. PRzytej okazji pojawiło się wiele kontrowersji związanych z systemem płatnych paczek. Wielu fanów miało obawy, że nowy Battlefront za sprawą tych boxów zmieni się w grę pay-to-win. Wygląda jednak na to, że wsłuchano się w te głosy krytyki, niedawno zaprezentowany został nowy system paczek. Poniżej przedstawiamy listę najistotniejszych zmian.

-Epic Star Cards - najwyższe rangą karty zostały wyeliminowane ze skrzynek. Będziemy je zdobywać głównie poprzez system tworzenia przedmiotów. Wyjątkiem są tutaj karty dodawane do zamówień przedpremierowych, edycji deluxe i pakietów startowych.
-Od teraz będziemy musieli wbić określony poziom zanim możliwe będzie tworzenie ulepszonych kart. Zniknie możliwości kupienia zawczasu większej ilości skrzynek, aby szybko zdobyć potrzebne materiały i przerobić je na potężne karty. Tworzenie kart wyższych rangą zostanie uzależnione od poziomu grającego.
-Bronie odblokujemy za osiągnięcie ustalonych celów wewnątrz gry. Kilka z nich nadal znajdziemy w skrzynkach, ale cała reszta będzie dostępna jedynie poprzez samo granie.
-Uzbrojenie dla określonych klas będzie odblokowywane poprzez ganie daną jednostką. Podczas zabawy osiągniemy po czasie ważne cele, które nagrodzą nas przedmiotami i obdarują skrzynkami klasowymi. Ich otworzenie da nam dostęp do mieszanki kart i materiałów, aby przyspieszyć rozwój naszej ulubionej postaci.

Przypominamy, że gra trafi do sprzedaży już 17 listopada.Tagi: Battlefront II (2017) (62) Electronic Arts (88)

Komentarze (9)

Ja wciąż jestem przeciwny, ale dla mnie to cud że EA odpuściło.

Pochylmy się nad faktem że jak paczki miały mieć content boostujący grę to była afera i komentowanie, a jak pojawia się deklaracja co do faktycznej zawartości to mało kto się odezwie.

Nad wyraz celny komentarz. ~:)

skilla nie kupisz :)

Jak ja uwielbiam wszelakie czeledże, w końcu jest po co żyć.

Cieszy fakt, że twórcy słuchają głosu graczy w jakimś stopniu. Jednak dopiero podczas gry przekonamy się, czy te, i następne ewentualne zmiany, będą miały wpływ na samą rozgrywkę.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.