Muzyka

Rocznicowe winyle „Nowej nadziei”

starwars.com

Koniec roku coraz bliżej, tak samo jak koniec obchodów 40-lecia premiery pierwszego filmu Sagi w kinach. Zanim jednak to się stanie, melomani i kolekcjonerzy płyt winylowych mogą pokusić się o zakup rocznicowego wydania zremasterowanej ścieżki dźwiękowej do „Nowej nadziei”. Wydanie to będzie zawierało trzy płyty w tym jedną z hologramem Gwiazdy Śmierci oraz 48 stronicową książkę w twardej okładce. Publikacja będzie zawierała m.in. dwa teksty: „Tuning Up a Galaxy” autorstwa Jeffa Bonda, skupiająca się na fenomenie filmów Star Wars i wpływu jakiego wywarła muzyka Johna Williamsa, drugi esej „John Williams’ Journey to Star Wars” autorstwa Jeffa Eldridge'a to zapis z rozmowy z kompozytorem na temat jego wcześniejszej kariery i stworzonym dziedzictwie.
Cały box kosztuje 150,00 USD i trafi do sprzedaży 1 grudnia, zamówienia można składać na stronie sklepu Disneya.Tagi: Epizod IV: Nowa nadzieja (591) John Williams (349) Soundtrack (71) Star Wars 40th Anniversary (21)

Komentarze (3)

HAL 9000 zawsze można sobie oglądnąć w domu to arcydzieło SW.:P

Gwiezdne winyle są ładnie wydawane, więc chyba dobrze że nie mam cierpliwości do tego nośnika, bo... :D
The Star Wars Holiday Special! To dopiero byłby prezent na Święta.[2] :D

W takim razie mam nadzieję, że w przyszłym roku wyjdzie rocznicowe wydanie soundtracka z The Star Wars Holiday Special! To dopiero byłby prezent na Święta.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Muzyka"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.