Książki

Promocja na książki Egmontu

Fani na forum, biedronka.pl

Od paru dni w sieci sklepów dyskontowych Biedronka trwa promocja na książki dla dzieci i młodzieży, wśród których można odnaleźć kilka pozycji gwiezdnowojennych wydanych przez Egmont Polska, takie jak: „Historia Rey”, „Łotr 1: Akta misji”, „Przebudzenie Mocy”, „Co kryje Dzika przestrzeń 1: Sidła”, „Co kryje Dzika przestrzeń 2: Gniazdo”, „Nowa nadzieja: Księżniczka, łajdak i chłopak z Tatooine”, „Imperium kontratakuje: Zatem Jedi zostać chcesz?” i „Powrót Jedi: Strzeż się potęgi Ciemnej Strony!”. Cena promocyjna jednej publikacji wynosi 7,99 PLN. Niektórzy fani zauważyli też „Rebelianci: Ilustrowany przewodnik” i „Księga mądrości Jedi”, co zapewne może świadczyć o większej ilości tytułów objętych zniżką. Promocja trwa do 19 listopada.Tagi: Biedronka (2) Egmont Polska (608) promocje (134)

Komentarze (6)

Dzisiaj byłem ( Bydgoszcz )i nie było żadnej książek ze star wars. Szybko schodzą😄😄, a tak powarznie to pewnie dostali po jednym egzemplarzu i to nie wszystkie tytuły, ale reklama jest😡😡

Tak jakby potwierdzam, chyba widziałem również w pobliskiej Biedronce pozycję "Rebelianci: Ilustrowany przewodnik". Chociaż nie widziałem tego, co by mnie najbardziej interesowało, czyli "Historia Rey". Ta "Dzika przestrzeń" dobra jest?

Nie wyszła, niestety. Ale jest na ebayu za grosze.

Może się skuszę na "Dziką przestrzeń". Wyszła w ogóle w Polsce część "zerowa"?

Muszę zapolować na Historię Rey

Jak kupowałem „Łotr 1: Akta misji” i „Rebelianci: Ilustrowany przewodnik” to na kasie weszły po 5,20. Nie wiem czy to był błąd tylko w mojej Biedronce czy w innych też jest szansa na jeszcze lepszą promocję :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.