Gry komputerowe

Star Wars Battlefront II - recenzja kampaniiPremiera nowego Battlefront-a to duże wydarzenie, które świetnie wpisuje się w czas oczekiwania na Ostatniego Jedi, wielkiego święta dla wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen. Od premiery ogrywamy grę mając w pamięci wszystkie obietnice specjalistów od marketingu, ale także wszystkie afery związane z produkcją. Dzisiaj przygotowalismy dla was recenzję kampanii dla jednego gracza, starając się dojrzeć w grze jak najwięcej rzeczy istotnych zarówno dla fanów Gwiezdnych Wojen jak i dla graczy w ogóle, a jednocześnie nie patrzeć na tytuł wyłącznie przez pryzmat związanych z nim kontrowersji. Zapraszamy do przeczytania pierwszej części naszej recenzji.Tagi: Battlefront II (2017) (93)

Komentarze (6)

Zakupiłem. Kampania w sumie niezła choć można uznać, że to zlepek map online`owych ale jakoś daje radę. Nie mogę natomiast przeżyć trybu multi. Może tylko ja mam takie wrażenia ale mechanika i poruszanie się postacią w `jedynce` było o niebo lepsze. Radar też działa jak chce i często nagle zabija mnie ktoś z tyłu lub z boków. Wkurzające jest, że nie wiadomo jaka mapa się wczytuje. Brak możliwości wyboru postaci takiej jaka nam się podoba (w BF1 większość czasu grałem shadow trooperem a po stronie rebelii Wequayem). Klasy postaci przypisują wygląd tak więc jeśli ktoś lubi wygląd scouta to musi być snajperem. Oczekiwanie, po tym jak nas załatwią, około 6 sekund na zebranie się zespołu to zupełne nieporozumienie a następnie w większości wypadków rozpoczynanie w lokalizacji początkowej powoduje, że często zanim dobiegniemy do miejsca walki, potyczka się kończy. Na skrzynki trzeba zapracować, czyli w zależności ile kasy wpadnie za walkę tym szybciej skrzynki się kupuje.

Poczekam na druga część recenzji i ewentualnie jeszcze na jakieś wideo z kampanii na youtobe i pewnie kupię.

będą wychodziły misje kontynuujące fabułę, która jako taka się nie kończy w podstawce

Na razie wiadomo tylko o 3 dodatkowych misjach na premierę TLJ. Bardzo, bardzo, bardzo bym chciał żebyśmy przy okazji następnych sezonów otrzymali kolejne fabularne DLC, ale jakoś nie mam na to wielkich nadziei. Obym się mylił.

Kampania miodzio. Dał bym całości 8/10 mając na uwadze że będą wychodziły misje kontynuujące fabułę, która jako taka się nie kończy w podstawce. Dobry wstęp do trybu multi. Polecam jako faktyczny wstęp do właściwej rozgrywki.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.