Gry komputerowe

Battlefront II -wydarzenie związane z Ostatnim JediStar Wars Battlefront II jest dostępny na rynku już od ponad dwóch tygodni, to dość czasu aby zapoznać się z grą, więc pora na coś nowego. Na dzisiaj przypada początek wydarzenia będącego elementem kampanii reklamowej Ostatniego Jedi, dzięki któremu zmagania sieciowe wchodzą na nowy poziom, a do gry trafia nowa zawartość.
Już dzisiaj przyjdzie nam wziąć udział w wojnie frakcji. Po zalogowaniu do gry należy wybrać po której ze stron konfliktu się opowiadamy, od tej pory zdobywane punkty będą zasilały wybrane konto. Specjalne wyzwania weekendowe zapewnią następnie nagrody dla uczestników. Dalsze atrakcje planowane są na 13 grudnia, wtedy gracze otrzymają możliwość wcielenia się w Finna lub w kapitan Phasmę. Tego samego dnia udostępnione zostaną także nowe mapy -Galaktyczny Szturm na Crait oraz Natarcie Myśliwców nad D'Qar. Do tego statek RZ-2 A-wing oraz usprawnienie możliwości T-70 X-wing. Fani Iden Versio i rozgrywki w trybie dla jednego gracza otrzymają dodatkowo nowe rozdziały kampanii opowiadające o okresie umacniania się Najwyższego Porządku w galaktyce. Wszystko to w ramach darmowych aktualizacji.

Drugą ważną informacją są zmiany wprowadzone w rozgrywce i systemie nagradzania graczy. Wprowadzone zmiany dotyczą przede wszystkim:
-Zwiększenia wysokości nagród przyznawanych za każdą rundę - Zwiększono ilość przyznawanych za grę kredytów. Zmiana obejmie wszystkich, ale odniesie się w szczególności do czołowych graczy w zespołach.
-3x więcej kredytów w trybie arcade -podniesienie limitu do 1500 kredytów,
-Skrzynie codziennego logowania będą zawierać więcej części niż dotychczas.Tagi: Battlefront II (2017) (81) Electronic Arts (108) Epizod VIII: Ostatni Jedi (428)

Komentarze (8)

Niech ktoś napisze ile realnie nowych map w jakich trybach się pojawi. Z tego co mi się wydaje to będą jedynie dwie mapy do multi, A-WING z E8 i misja do KAMPANII.

Sam już sobie odpowiedziałem: Commander to wciąż gra LA. Moj błąd. Niemniej jednak Simcity (które na pewno należy do EA) jest grą typowa singlową, co prawda rozwijaną w stronę multi, jednak ostatnio poszerzoną o ten sam system co Commander. Wiec trochę racji miałem zarzucając im hipokryzję. 😛
Swoją drogą ktoś wie skąd wziął się ten system „punktów za samą grę” i czemu stał się tak popularny?

Może kiedyś, jak będzie się dało normalnie grać i rozwijać postacie tak jak się chce a nie tak jak wypadnie ze skrzynki. A przede wszystkim jak będzie jasna sytuacja co dalej i w jakiej formie - póki co mikrotransakcje są tymczasowo zawieszone, a to znaczy tyle co nic na dłuższą metę. Po Alphie byłem mocno podjarany, informacja o kampanii SP była jeszcze lepsza, ale po becie i szczegółach lootboxów uznałem, że nie ma sensu. Ale wszyskim którzy się dobrze bawią życzę, żeby nowa zawartość była conajmniej tak dobra jak dotychczasowa.

Wait, to EA nie przejęło nadzoru tylko dalej robi to ekipa LA?

Nareszcie jakieś zmiany. Kampania singlowa pozostawiła we mnie, jak chyba we wszystkich, uczucie niedosytu więc z chęcią zagram w nowe misje. Nowa zawartość z Ostatniego Jedi jest mile widziana,ale chciałbym też zobaczyć nowy duży tryb gry jak to było z Jakku i Punktem zwrotnym przed premierą TFA.
PS. Moja recka BFII https://www.youtube.com/watch?v=Zb2dXMObVQ0

Commander jest od resztek LucasArts. Swoją drogą całkiem fajny. Lae niestety boje się, że wogole nie zdobede tego ścigacza.

Commander nie jest od EA :P

- Gracze nie lubia już singla. Teraz stawiamy na multi - rzekło EA po czym dało nowa aktualizację do Commandera: Commander Events. Punkty zdobywamy po prostu grając, a czasem wykonując misje. Nie ma rywalizacji z innymi graczami. Do odblokowania zawartość inspirowana Ostatnim Jedi.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.