Gry komputerowe

Ruszył Sezon Ostatniego Jedi w Battlefront IIKilka dni temu informowaliśmy o nadchodzącym sezonie Ostatniego Jedi w Star Wars Battlefront II, który wprowadza sporo nowości do gry. Dzisiaj przedstawiamy materiał przygotowany specjalnie na tą okoliczność.Ponadto warto wspomieć, że całe zamieszanie z mikrotransakcjami w Battlefront II może znaleźć szczęśliwe zakończenie. W trakcie 37 Konferencji Inwestorów NASDAQ dyrektor finansowy EA powiedział, że firma musi się wsłuchiwać w głos konsumentów:

"Jesteśmy bardzo zaangażowani we wsłuchiwanie się, w to co chce otrzymać konsument. Pracujemy obecnie nad poprawieniem systemu rozwoju bohatera w grze. Wyłączyliśmy mikrotransakcje, by lepiej dopracować system progresji wewnątrz gry. Mikrotransakcje pozostają wyłączone cały czas. (...) Dopiero za jakiś czas zdecydujemy czy chcemy przywrócić mikropłatności do gry, czy nie. A jeśli tak, to w jakiej formie" - powiedział Blake Jorgensen z EA.Tagi: Battlefront II (2017) (81) Electronic Arts (109) Epizod VIII: Ostatni Jedi (431)

Komentarze (11)

Ból dupy noobów xD

iEdGein - Szanuje.

Nie przywracajcie mikrotranzacji, nie wracajcie!

Oj oj. Co to za płacze, jeszcze BF jest zły dla kogoś?
Bohaterów wszystkich odblokowalem w około 4 dni gdy kredytów dostawało się troszkę mniej. Oczywiście grałem Po pracy kilka godzin dziennie. Więc jeśli ktoś pisze że trzeba poświęcić wiele godzin na odblokowanie czegoś to chyba gra w inna grę niż ja.
Jestem w fazie testu aktualnie, sprawdzam jak dużo kredytu jestem w stanie uzbierać przez tydzień grając Po około 3 godziny dziennie plus weekend. Od poniedziałku do dziś uzbierało się prawie 50 tys kredytów...

Dlatego nie ma co słuchać płaczkow , myślę że 70 procent z tych negatywnie nastawionych nawet nie kupiła tej gry aby zagrać.

Ale może jestem jakiś inny bo nawet mi skrzynki za real kasę nie przeszkadzaja, można sobie samemu stworzyć karty te które potrzebujesz do swojej postaci która grasz najwięcej. Ja tak zrobiłem i również nie było to wyzwaniem dla mnie.

Pozdrawiam niezadowolonych

Nie jestem robotem,żeby grać 72 h :D Po prostu robiąc kampanię i zadania. Odblokujecie wszystkich bohaterów migiem. W 3 dni np. Karty nie są potrzebne do wygrywania meczów. Jedyne co wpływa to broń. by dobrać pod swój styl gry a to można jedynie odblokować grając, inaczej się nie da.

@karolaczek
Czy możesz doprecyzować 3 dni? 72h grania non-stop czy 2h dziennie 6h w sumie?

Ktokolwiek gra na ps4 mój nick Jedi_Luk wysyłajcie zaproszenia do znajomych i ku chwale kogo tam chcecie ;P powalczymy na polu walki ramię w ramię.

Miliony godzin grindu? Po 3 dniach miałem wszystkich bohaterów. Śmiechu warte te zmniejszenie cen. Mogę sie zgodzi ze te skrzynki i karty gowno dają bo bez nich można zajmować pierwsze miejsca w tabeli pomeczowej.

nawet jeśli mikrotransakcje nie powrócą (w co nijak nie wierzę), to system rozwoju jest totalnie bez sensu. Raz - miliony godzin grindu żeby wszystko odblokować. Dwa - skrzynki. To, że nie można ich już kupić za żywą gotówkę nie zmienia faktu, że dostajemy losowe elementy do losowych klas zamiast samemu decydować co chcemy rozwinąć. Craftowanie kart troszkę to nagina, ale nadal jest to dalekie od ideału. Generalnie cały system powstał bazując na założeniu, że będą mikrotransakcje. Ich usunięcie co prawda ocaliło grę od bycia P2W, ale w zamian dało patologiczny i nieefektywny system rozwoju. Zróżnicowanie zdobytych kredytów w zależności od skuteczności w grze to krok w dobra stronę, ale EA będzie potrzebowało wielu takich kroków żeby naprawić sytuację.

... "Dopiero za jakiś czas zdecydujemy czy chcemy przywrócić mikropłatności do gry, czy nie. A jeśli tak, to w jakiej formie" - Hahaha, porzućcie wszelką nadzieję XD

"firma musi się wsłuchiwać w głos konsumentów" - ciekawe na jak długo

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.