Twórczość fanów

Fanowskie teledyski

YouTube

Większość z fanów odlicza ostatnie dni do premiery nowego epizodu Gwiezdnych Wojen. Co można robić czekając na „Ostatniego Jedi”? Można na przykład zobaczyć co tworzą fani inspirując się dotychczasowymi filmami. Niedawno napisaliśmy o fanartach, a dziś proponujemy obejrzenie kilku fanowskich teledysków poświęconych filmom Star Wars oraz występującym w nich bohaterom.

Uwaga. Jeśli należycie do osób, które wystrzegają się jakichkolwiek materiałów promocyjnych do najnowszego epizodu ostrzegamy, że w pierwszym i trzecim z poniższych filmików znajdują się sceny z pierwszego teasera oraz trailera.Tagi: Fanowskie teledyski (69) YouTube (133)

Komentarze (5)

Kasis --> w takim razie - dzięki za pamięć i wybacz, iż o tym fakcie zapomniałem. ;) Co do utworu, że nie pasuje do SW - miałem na myśli głównie jego "warstwę" muzyczną. Tekst faktycznie pasuje do Skywalkera.

Darth HaRdCoRe --> Hehe, jakiś czas temu wrzuciłam fanowskie zwiastuny, w jednym z nich wykorzystano fragment tego utworu i napisałeś, że nie pasuje do SW. Zapamiętałam to, bo miałam wtedy w planie wykorzystać kiedyś ten powyższy filmik. ;]

Wchodzę z ciekawości sprawdzić cóż to za zbiór, a tu jakaś osobista "dedykacja" dla mnie w komentarzu. Znam ten utwór, tak samo jak i jego oryginał (tak, Cash zrobił cover NIN), ale... Co to ma wspólnego ze mną?

Ban na cały net chyba... :(

Darth HaRdCoRe --> Ten drugi z dedykacją dla Ciebie ;] Może zmienisz zdanie, wydaje mi się, że do Anakina/Vadera pasuje ten utwór.

Lubię czasami, zwłaszcza jak mam mało czasu, a zarazem ochotę na troszkę SW, obejrzeć tego typu montaże. Dlatego cieszy mnie, że przybywa teraz materiałów, z których ludzie mogą skorzystać.
Ale do obejrzenia filmu od jutra ban na YT.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.