Gry komputerowe

Star Wars (Battlefront II) w CD-Action i PSX ExtremeJuż za kilka dni wszyscy przekonamy się czy warto było czekać na Ostatniego Jedi. W weekend miała miejsce światowa premiera filmu. Pierwsi fani zasiądą w kinie już w środę na pokazach przedpremierowych, a od czwartku ósmy epizod trafi do kin w całej Polsce. Nic więc dziwnego, że kampania reklamowa osiąga punkt kulminacyjny a o Gwiezdnych Wojnach rozpisują się portale i pisma na co dzień nie związane bezpośrednio z tematem.
Od dwóch lat tradycją stało się, że do grudniowego numeru CD-Action dołaczony był plakat filmowy. Podobnie jest tym razem, pismo z dołączonym plakatem trafi do sprzedaży już we wtorek, 12 grudnia.Numer ten będzie zawierał także kilka artykułów w całości poświęconych Gwiezdnym Wojnom. Poza recenzją Battlefront II, jest tam także tekst o historii gier związanych z marką oraz jeszcze jeden o anulowanej grze, nad którą pracował zespół Visceral Games. Pełną zawartość pisma znajdziecie tutaj. . Za sprawą premiery Star Wars Battlefront II, Gwiezdne Wojny trafiły także na okładki obu największych pism dla graczy w Polsce, swoje "jedynki" oddały im zarówno CD-Action jak i PSX Etreme.

Tagi: Battlefront II (2017) (81) Epizod VIII: Ostatni Jedi (427) PlayStation (21) Prasa (181)

Komentarze (4)

Aha ...

ale jak zlikwidowali... przeciez jest kampania single w BF2

Deal with. Singlowi są, niestety gatunkiem wymierającym ...

Pieprzone EA zlikwidowali świetnie zapowiadającą się grę, bo niby gracze dzisiaj nie chcą grać w gry single player tylko wolą bez większego sensu gonić za sobą na serwerach. Taa... jak już nie maja odwagi nam powiedzieć, że na multiplayerze więcej dostaną kasy to niech chociaż nam nie wciskają kitu.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.