Książki

Plan wydawniczy na I kwartał 2018

Uroboros

Parę godzin temu wydawnictwo Uroboros, za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku, przestawiło plan wydawniczy na pierwszy kwartał 2018 roku. Wśród zapowiedzianych pozycji znalazły się też trzy pozycje z kanonicznego uniwersum Star Wars. Na pierwszą powieść poczekamy do lutego, kiedy to do sprzedaży trafi prequel do gry „Battlefront II” - „Battlefront II: Inferno Squad” Christie Golden, w marcu otrzymamy „Phasmę” Delilah S. Dawson z cyklu Journey to Star Wars: The Last Jedi, a kwiecień przyniesie nam adaptację epizodu VIII „The Last Jedi” autorstwa Jasona Fry'a. Zaskakująca jest częstotliwość ukazywania się książek w sprzedaży. Czyżby wydawnictwo chciało nadrobić ostatnie opóźnienia i przyspieszyło z racji podpisania nowej umowy licencyjnej? Może już niedługo będziemy mogli spodziewać się zapowiedzi zaległych tytułów.Tagi: Christie Golden (65) Delilah Dawson (27) Epizod VIII: Ostatni Jedi (395) GW Foksal (Uroboros, W.A.B.) (61) Jason Fry (89) Plan wydawniczy (80) W oczekiwaniu na Star Wars: Ostatni Jedi (Journey to Star Wars: The Last Jedi) (22) zapowiedzi książkowe (237)

Komentarze (14)

Gdzie Thrawn Uroboros ?!

Po obejrzeniu The Last Jedi początek spoilera w ogóle już nie czekam na Phasmę, ale o dziwo nie mogę doczekać się adaptacji, oby coś dodawała/wyjaśniała a nie była tylko opisem filmu scena po scenie koniec spoilera

wydawanie co miesiąc to dobry pomysł jeszcze tylko zrobiliby tak ze star wars komiks

chciałbym aby wreszcie wydali Ahsoke

Widać obsuwę - Inferno powinno wyjść w grudniu, Phasma nawet wcześniej. Przynajmniej widać logikę - próbuja dać książki "na temat”. Thrawna pewnie dostaniemy gdzieś w czerwcu.

Gdzie jest świniiiaaaaaaakkkk ??? eeekhmmm Gdzie jest T H R A A A A A A W N ????

Adaptacja mnie nie interesuje, a Phasma o ile intrygująca, o tyle moim zdaniem wychodzi za późno. Zamiast tego rzucił bym wyczekiwanego Thrawna, zwłaszcza, że późną wiosną kończą się rebelianci. Jeśli zaś o Inferno Squad chodzi, to bardzo się cieszę. Parę minut temu skończyłem przygodę Aiden w Battlefroncie i sceptykom polecam, jednocześnie czekając na więcej.

To ja dalej czekam na Thrawn`a

Póki co, nic z tych książek nie znajdzie się prędko na mojej półce. Czekam na kolejne miesiące.

Miła niespodzianka

W końcu coś ciekawego dla dorosłych :)

Jeśli inferno suqad jest tak samo dobry jak pierwsza część to elegancko.

Prima aprilis

Kaj je Trałn, ja się pytom!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.