Przyszłe filmy

Kolejną trylogię zaczną kręcić już w czerwcu?

Na jednym ze Szkockich portali pojawiła się nowa informacja dotycząca czwartej trylogii Gwiezdnych Wojen. Według ich źródła zdjęcia do niej mają rozpocząć się już w czerwcu, a część z nich będzie realizowana w Argyll, w otoczeniu drogi A83 (zwanej Rest And Be Thankful) oraz na północy Szkocji.Czy okaże się to prawdą przekonamy się za jakiś czas. Rozpoczęcie zdjęć za pół roku wydaje się jednak bardzo szybkim terminem ponieważ pomysł na nową trylogię dopiero powstaje. Sam reżyser tak się wypowiadał niedawno na ten temat: Jestem dopiero na samym początku procesu twórczego, więc jak na razie niebo jest limitem. (...) Przyszedłem do Kathleen i Disneya z pomysłem stworzenia nowej historii, którą opowiemy w trakcie trzech filmów. Wyruszymy w niej do nowych miejsc i spotkamy nowych ludzi. To będzie kompletnie nowa opowieść, która będzie brzmieć jak wspaniała historia Star Wars. I to było tyle, nie przedstawiłem konkretnych wątków czy ram czasowych. To był tylko pomysł opowiedzenia nowej historii i to im się spodobało. Teraz zaczynam dopiero zbierać pomysły na nową trylogię, ale to co jest najbardziej ekscytujące to potencjał jaki ze sobą to niesie.

Możliwe też, że coś jest na rzeczy, ale pomyliły im się filmy i nie chodzi o kolejną trylogię tylko o Epizod IX.Tagi: Kathleen Kennedy (345) Plotki (1106) Rian Johnson (291)

Komentarze (29)

Mam przeczucie że to będzie jedna trylogia za dużo...

Aż końcu zapomną o oryginalnej trylogii, a to przecież najlepsze gwiezdne wojny

Mam pewną teorię co do nowej trylogii. Zauważcie że kiedy idą napisy brak numeru epizodu. Sa w sumie dopisywane. Nawet coś tam było wspominane, że chcieliby wypełnić ten czas filmami. Czy przypadkiem Disney nie idzie drogą Lucasa...

I nagle TFA będzie ep X... Tak zastanówcie się. Pewnie wtedy Leie zagra kto inny, Hammil za kilka lat będzie mało wiarygodny jako 30-35 facet. Podobnie Ford, który podobno nie lubił roli Solo. Ale czy przypadkiem to nie będzie nowa trylogia.

Ja tylko przypomnę, że żądam Felucii w Epizodzie IX [3]
Szkocja w Skyfall - w obiektywie Rogera Deakinsa - też ładnie wyglądała :)

CZy to są wzgórza na Naboo z typowimi dla taj planety przerośniętymi kleszczami? :P

Poprawka według di$neya prequele nie istnieją.

@darth_numbers
Na ubitą!

Crait akurat zbyt typowo ziemske nie było

@Soap
Thor jeszcze nie wygląda źle, bo tam jest w pełni sztuczne "środowisko" - miasto wybudowane na śmietniku. Takie techniczne otoczenie CGI jeszcze jakoś jest w stanie pokazać, ale naturalne... to jest o wiele trudniejsza sprawa. Felucia w ogóle wygląda dziwnie i nienaturalnie, pomysł jest moim zdaniem zbyt odjechany.

im więcej green screena tym sztuczniej wygląda. w gotg 2, thor ragnarok masz fikuśne obce krajobrazy. i już wygladaja jak kupa. co dopiero za kilka lat.

@Rodzyn
ponieważ naturalne krajobrazy wyglądają lepiej. W pełni sztuczna scenografia bardzo rzadko wygląda dobrze. Felucia szczególnie wygląda mega sztucznie i nieciekawie, moim zdaniem.

Ja nie rozumiem czemu wciąż wybierają Ziemskie Krajobrazy. Gdzie planety typu Felucia wspomniana niżej? Owszem, to wygląda bardziej naturalnie, ale jednak przydałaby się jakaś bardziej egzotyczna planeta.

Jeżeli to początek nowej trylogii:
A L L E L U J A !!!
Jeżeli zdjęcia do EIX: fajnie i powodzenia!
@bartoszcze:
Ja też chcę Felucii w EIX. A konkretnie, żeby Kylo Ren ją kompletnie zdewastował, zanim już się stanie dobry. BURN IT TO THE GROUND :D

Ja tylko przypomnę, że żądam Felucii w Epizodzie IX [2] albo jakiegoś innego nawiązania do prequeli :)

"Schnella, Herr Johnson, schnella!" ~ żona Franka Marshalla

Ja tylko przypomnę, że żądam Felucii w Epizodzie IX ;)

Przynajmniej nie będzie można zarzucić Rianowi spartaczenie trylogii, bo w całości będzie za nową trylogię odpowiadał. Może dzięki temu poszczególne filmy wchodzące w jej skład będą dawały widzom poczucie spójności.

Marvel > Nowe SW

Mimo wszystko uważam, że nowa trylogia będzie pięknym widowiskiem, dobrze zagrana i wyreżyserowana, oby tylko zawsze kanoniczność była dla Lucasfilmu ważna, bo inaczej ze świetnego filmu zrobi się Marvel. :-D

@AJ73 Ja również tak do tego podchodzę :) Super jest dostawać regularnie nowe filmy z uniwersum które sprawiło mi w dzieciństwie tyle radości, wzruszeń, zabawy i było moją pasją. Móc pokazać kolejnemu pokoleniu na czym się wychowałem i wspólnie cieszyć się z kolejnych filmów z tej ukochanej serii to najlepsze co dla fana SW mogło się przytrafić. Niech Moc Będzie z Wami :)

Po epizodzie IX niech dadzą sobie spokój z GW.

Cieszę się z każdego newsa dotyczącego nowych, powstających, w realizacji filmów SW.
Jakiekolwiek nie będą, gorsze, lepsze, to sam fakt, że właściwie nie ma tygodnia/miesiąca w którym nie byłoby jakiejś ciekawej informacji dotyczącej nowych filmów z ulubionego uniwersum powoduje szeroki uśmiech na twarzy. Serio, cieszmy się, że jesteśmy w takim momencie, w którym tyle się dzieje. Jakby jeszcze można było dołączyć do tego gry (BF-a nie liczę, sorry), to byłoby po prostu super ! :).

Napisałem, że JEŚLI tak zrobią. :-) Nie mówię, że zrobią i że są ku temu jakieś postawione kroki.

Ładna lokalizacja, to i film będzie ładny :)

Oby to był epizod IX, bo na tą "wspaniałą historie" wole poczekać. Niech to pokładają dobrze i znajdą konkretny pomysł i plan tej historii a nie tak jak z sequele gdzie chyba wymyślają na bieżąco.

@Adakus - na sto procent nie będzie to jeszcze trylogia Johnsona. Więc jeśli już to Epizod IX najbardziej pasuje.

Może to odnosi się do epizodu IX, proces produkcji by pasował. Niby skąd Szkoci mieli by wiedzieć, że akurat kręcić będą nową trylogię?

@down Ale przecież to będzie część Nowego Kanonu, a nie Nowy Nowy Kanon :P.

Hehe, teraz wiecie, jak się czułem po premierze TFA.

Już wyczuwam ból du** co poniektórych. xD

Szanuję Riana ogromnie jako reżysera i scenarzystę, ale jeśli w ten sposób chcą stworzyć kolejny (nowy) kanon obok aktualnego, to obawiam się, że z mojej strony to będzie koniec i płacząc przez cały rok będę topił smutki w legendach. :(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przyszłe filmy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.