Różne

„The Toys That Made Us” - nowy serial dokumentalny Netflixa

Pod koniec grudnia na platformę Netflix trafił nowy serial dokumentalny ich własnej produkcji o nazwie „The Toys That Made Us”. Każdy odcinek serialu poświęcony jest innej wielkiej marce, która miała olbrzymi wpływ na świat zabawek. Odcinki dostępne są w serwisie Netflix zarówno z polskimi napisami jak i lektorem. Fanów Star Wars zainteresuje pierwszy odcinek, który w całości jest poświęcony właśnie zabawkom ze świata Gwiezdnych Wojen. Serial cofa się do czasów wejścia do kin „Nowej nadziei” i zawiera nie tylko teraz nakręcone wywiady z twórcami gadżetów, ale również zdjęcia i filmy pochodzące z tamtych czasów.

Opis Netflixa:
Osoby odpowiedzialne za stworzenie najsłynniejszych zabawek w historii opowiadają o wzlotach, a czasem też upadkach, swoich dzieł wartych miliardy dolarów.Tagi: Netflix (37)

Komentarze (5)

Rewelacyjne. Miły passus że figurki panny Tano to jedne z bardziej popularnych, a scena z końca V sezonu CW wpisana w decyzję Lucasa o sprzedaży Lucasfilmu - piękna.

Zrzynka :)

Swoją drogą, wyprzedaję swoją kolekcję figurek SW. Ktoś zainteresowany? ;)

Zgadzam się tu z ogórem, świetny odcinek :)
Mimo iż od lat piszę o zabawkach SW i sporo o ich historii czytałem to wciąż potrafili pokazać kilka ciekawostek o których nie wiedziałem.

Polecam każdemu ten odcinek o Gwiezdnych Wojnach :-)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.