Książki

Zapowiedź „Battlefront II: Oddział Inferno”

Facebook

Na facebookowym profilu wydawnictwa Uroboros pojawiła się zapowiedź pierwszego tegorocznego tytułu czyli kanonicznej książki „Battlefront II: Oddział Inferno”. Powieść autorstwa Christie Golden opisuje początki Oddziału Inferno i stanowi prequel do kampanii fabularnej z gry Battlefront II. Za tłumaczenie odpowiada Anna Hikiert-Bereza. Książka będzie dostępna od 15 lutego w sieci salonów Empik, a dwa tygodnie później trafi do ogólnokrajowej sprzedaży.


Rebelia ma nadzieję. Imperium – Oddział Inferno, elitarną jednostkę szturmową sił Imperium, która otrzymuje zadanie: rozprawić się z grupą rebelianckich bojowników o wolność. Po upokarzającej kradzieży planów Gwiazdy Śmierci i zniszczeniu stacji bojowej Imperium przeszło do defensywy… jednak nie na długo. Elitarni imperialni żołnierze z nowoutworzonego Oddziału Inferno otrzymali supertajną misję: mają dokonać infiltracji szeregów przeciwnika i wyeliminować partyzantów – rebeliancki odłam, na czele którego stał niegdyś niesławny republikański bojownik o wolność, Saw Gerrera.

Po śmierci swego przywódcy partyzanci kontynuują jego ekstremistyczne dzieło, zdeterminowani rozgromić Imperium raz na zawsze – za wszelką cenę. Członkowie Oddziału Inferno muszą potwierdzić swój status najlepszych spośród najlepszych i zniszczyć ich od wewnątrz. Rosnące zagrożenie demaskowania za linią wroga zmienia jednak i tak już niebezpieczną operację w śmiertelnie groźne wyzwanie: wypełnić misję lub zginąć – oni zaś nie mogą zawieść. Jak daleko posunie się Oddział Inferno, aby utrzymać i chronić Imperium… i jak wiele granic odważy się przekroczyć?Temat dotyczący książki na forum.Tagi: Anna Hikiert-Bereza (108) Christie Golden (67) Empik (146) GW Foksal (Uroboros, W.A.B.) (72) zapowiedzi książkowe (247)

Komentarze (15)

SW-Yogurt jak wiesz jak się kończy to możesz napisać?
Lubię wiedzieć jak książki się kończą.:P

Bardzo efektowna okładka, zawartość też niezła. Książka w pewnym stopniu wyjaśnia zachowanie Iden w kampanii z gry, jest jedna tajemnicza postać o zaskakującej tożsamości, ogólnie fajna lektura.

Czekam, poprzednia książka Battlefronta zrobiła na mnie najlepsze pierwsze wrażenie ze wszystkich książek NK. Gorzej, że tutaj znamy zakończenie, chociaż książka może też opowiadać o kimś więcej niż nieustraszonej pani komandos. O Autorkę się nie martwię, bo to ta sama, która zrobiła Mrocznego Ucznia, który też zrobił na mnie niesamowite wrażenie.

Książka battlefront kompania zmierzch jest strasznie nudna i ciężka :(
(Szczerze to liczę ze tą będzie owiele lepsza)

wolałbym aby wydali Leie Claudii Gray

Ja tam przeczytałem i do BF2 nie mam chęci, dla poznania fabuły wystarczy sobie obejrzeć cutscenki u dowolnego youtubera ^^

Boję się czytać bo jeszcze będę chciał pograć w BF2 a poprzysiągłem sobie, że nie zapłacę EA.

Nie, bo znam zakończenie.

Wyjaśnij, dziubku, sens książki o _elitarnej_ jednostce _Imperium_, której _dowódca_ czym prędzej przechodzi na stronę _NR_. ~:*

Temat o Battlefroncie a koleś wyskakuje z Phasmą...

<3 Battlefront <3

W skali braku sensu książkowego NK pozycja nr 2. Palmę pierwszeństwa dzierży dzielna, nieustraszona, a przede wszystkim niepokonana Phasma.

daliby Thrawna albo chociaż Ahsokę...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.