Różne

„Star Wars Adventures” 1/2018

empik.com

Od dziś w sprzedaży możecie znaleźć się pierwszy tegoroczny numer czasopisma dla dzieci "Star Wars Adventures", który ukazuje się w Polsce jako kwartalnik w nakładzie wydawnictwa Egmont Polska. W środku poza komiksem, plakatem, tekstami i zabawami dla najmłodszych, otrzymamy gadżet - dłoń androida i naklejki powiązane z „Ostatnim Jedi”. Magazyn kosztuje 9,99 PLN .

Magazyn poświęcony kultowej sadze pt. "Gwiezdne wojny". Znajdziemy w nim wyselekcjonowane komiksy, bazę wiedzy z zakresu uniwersum Star Wars, ciekawostki dotyczące produkcji filmowych i aktorów, a także łamigłówki i zagadki. Do każdego numeru dołączony jest prezent.Tagi: Czasopisma (234) Egmont Polska (608) Star Wars Adventures (czasopismo) (8)

Komentarze (13)

@Karwan89 Przynajmniej zgadza się planeta Kita Fisto.

SW-Yogurt na dobra sprawę pomyślmy czy Narodowy Fundusz Złodzieji NFZ cokolwiek refunduje.

Czy trzeba amputować własną, bo na zdjęciu z okładki dokładnie nie widać, a jeśli tak, to czy nasz enefzet refunduje zabieg?

Jak byłem dzieciakiem to mi Tata z Mamą kupili taką łapkę, wydłużającą rękę. ;D Tutaj chyba jest coś podobnego, z tym, że krótsze. Ale co tam, nie o długość tutaj chodziło, ale o zabawę z użycia "sztucznej ręki". ;p

Za moich czasów takich czasopism nie było, a zawsze chciałem mieć dłoń androida.

@eNdOtE ja mam nadzieję, że tak. 10zł wolę dać na coś bardziej wartościowego jak SWK, SWK Legendy czy teraz DeAgostini. Ta gazeta jest żałosna. Byki językowe, błędy względem kanonu (w tym numerze jest zagadka, według której Anakin nie nazywał Ahsoki Smarkiem...). Nie przetłumaczony w ogóle jeden tekst na polski. Złe formatowanie (Szturmowiec Śmierci w 100 najlepszych postaci).
Jedyne co powodowało, że kupowałem, to komiks. Bardzo się cieszę, że pojawił się ten z Dzikiej Przestrzeni, nie miałem pojęcia, że w ogóle takie się pojawiają.
Star Wars Rebelianci byli dużo lepiej zrobieni - wiem, że to przedruk i skierowane do najmłodszych, ale i tak poziom bardzo niski.

@Karwan89 Pewnie w końcu zauważyli, że ich opis i tak nie ma nic wspólnego z prawdziwym egzemplarzem. :D

Mam nadzieję, że nie.

Warto też dodać, że nie ma zapowiedzi kolejnego numeru - czyżby koniec?

Gigantyczny plakat i naklejki.

Muszę kupić :D

W środku kanoniczny komiks (przedruk z serii Star Wars Adventures od IDW PUblishing) Opowieści z Dzikiej Przestrzeni.

Dłoń androida może się przydać.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.