Kolekcjonerstwo

Pretorianie z Japonii

Kotobukiya

Japoński producent gadżetów, firma Kotobukiya, wyda w lipcu tego roku dwupak z pretorianami Najwyższego Porządku. Figurki wykonane zostaną w linii ARTFX+ w skali 1:10 (ok. 18 cm wysokości). Do zestawu dołączonych będzie sporo części zamiennych w tym: trzy różne głowy i sześć rodzajów broni - pozwoli to odtworzyć wszystkich pretorian widocznych w filmie. Dwupak można zakupić za 139,99$ w tym miejscu.Tagi: Kotobukiya (86)

Komentarze (13)

Czerwonogwardziści tacy se. Zarówno jako figurki, jak i filmowe oryginały.

Czerwonogwardziści.

@Prorok77
Fakt, to tylko "ochroniarze", ale fajnie byłoby gdyby przewinęli się przez więcej scen. Tak czy owak, zgadzam się, że to była tylko ochrona. Tylko tyle i aż tyle. Zmarnowanym postaciom niezmiennie króluje Phasma.

Dlaczego zostali zmarnowani? to była ochrona, gdyby w ich miejsce wstawili członków zakonu ren to oni wtedy zostaliby zmarnowani.

Pretorianie spoko.

Mesmerized ma rację. Ale starcie było kozackie. Pokazali się z jak najlepszej strony.

Wygląd Pretorian może nie powalał, ale był bardzo ciekawy. Niby nawiązywali do Gwardii Imperialnej, ale jednak byli inni, ze swoim unikalnym stylem. Figurki prezentują się przyzwoicie, ale tylko tyle. Wydaje mi się, że dwóch Pretorian to za mało. Najlepszy efekt będzie przy pełnym składzie, z różnymi hełmami, rodzajami broni. Potrzebny będzie zatem zakup więcej niż jednego zestawu. ;p

@Emperor Reek
Pod względem choregrafii to rzeczywiście dobra scena, ale mimo wszystko pozostało jakieś takie poczucie, że pod względem fabularnym pretorianie zostali zmarnowani (jak wiele innych postaci zresztą.)

Reek może nie koniecznie choć może nigdy nic nie wiadomo co oni knują, ale mieli też swoja drogą samuraji, a pretorianie są do nich trochę podobni głównie z hełmów.

@nedz
Żeby odtworzyć najlepszą scenę walki w historii kinematografii?

Ale rozumiem zainteresowanie Japończyków.:P

Po co komu gnioty na biurko?

Nie dziwota, że Japońce się zainteresowali.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.