Han Solo

Jon Favreau w „Hanie Solo”

Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych dowiedzieliśmy się, że Jon Favreau (reżyser m.in. pierwszych dwóch filmów „Iron Man”) będzie związany z nowym filmem Star Wars: „Han Solo”. Na twitterze zamieścił swoje zdjęcie w towarzystwie Rona Howarda i Lawrenca Kasdana. Po samym zdjęciu jednak nie mogliśmy być pewni czy John będzie pracował przy Solo czy też wpadł z towarzyskimi odwiedzinami do znajomych.Niedługo później Ron Howard rozwiał już te wątpliwości wyjaśniając, że John podłoży głos pod pewnego fajnego i ważnego obcego. Favreau natomiast zamieścił zdjęcie tego obcego, mogliśmy go widzieć w teaserze.

Premiera filmu o Hanie Solo zaplanowana jest na 25 maja.Tagi: Jon Favreau (57) Lawrence Kasdan (147) przecieki (322) Ron Howard (160)

Komentarze (10)

Będzie zabawnie, gdy ta czteroręka małpa (która prawie była Maz) powie: "Arghhh wrrraaa, gzzzz fzzzz, doooopaaaa". I tyle będzie z podkładania głosu. ~;)

Prorok ja wiem, ale jak to mówią „zawsze coś”, tym razem mało czasu, innym razem kaprys scenarzystow. Tak czy inaczej nieprędko uświadczymy obcych w większej roli.

Kasdan wygląda jak Jabba

Musieli zmienić obcego na człowieka bo mieli za mało już czasu na to

Powie jedno słowo i po podniecie.

Raczej nie tym razem, Paul Bettany zastapił aktora, który miał wcielać się w obcego. Zapewne skończy się tylko na tle, a wspomniana postać przeze mnie już dawno została zapowiedziana, że jednak będzie człowiekiem.

Rozmawiałam z kolegą z pracy na temat roli obcych w SW i ów kolega uświadomił mi, że obcym z największą rolą jest de facto Jar Jar (Chewie to sidekick)...

Mam nadzieję, że to się zmieni z "Solo".

Happy! [2] Hogan!

Happy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Han Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.