Star Wars TV

Kolejny odcinek „The Star Wars Show"

W dzisiejszym odcinku „The Star Wars Show" wycięta scena z „Ostatniego Jedi", rozmowa ze scenarzystą komiksowym Cavanem Scottem, raport ze specjalnego pokazu finału „Rebeliantów" oraz wieści ze świata.Tagi: Andi Gutierrez (135) Anthony Carboni (90) Dave Filoni (398) Epizod VIII: Ostatni Jedi (421) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (529) The Star Wars Show (127)

Komentarze (14)

Słusznie wycięta.

Dziwi mnie czemu Yoda nie poleciał z Lukiem na Bespin, we dwu mogli by sprawnie ukatrupić Vadera i zaraz potem skoczyć ubić Imperatora. Ale nie, wysłali chłopaka samego choć był ostatnią nadzieją (prawie).

Albo mentor chce zabić swojego ucznia...nie, takie rzeczy u Disneya nie przejdą. Ale czekaj...zaraz...

Co za szczęście, że w prawdziwych SW było możliwe, żeby syn zabił ojca lub ojciec syna, zamiast go uratować. U Disneya już nie przejdzie, nie ma mowy!

poboczne postacie to co innego. Rey tez wybija całą straż. Ale głownych złych nie ruszą. Dlatego Luke nie mógł walczyć ze Snokiem, innego wyjaśnienia nie widzę. dlaczego nie spełnić mokrego marzenia fanów?

Finn zabija randomowych szturmowców = nie wycinają. Finn zabija szturmowca w srebrnej zbroi = wycinają.

Han zabił Greedo (i strzelił pierwszy), Leia zabiła Jabbe, Kenobi zabił Griveousa.

A u Disneya to nie przejdzie. Dobry bohater nie zabije złego. Jyn nie zabija Krennica i ginie od DS. Kylo zginie tylko spadając w przepaść lub robiąc coś złego i Rey go uciupi w obronie własnej. Grzeczna bajeczka od Disneya.

@Nestor
Jest genialnie wykonana w tym fragmencie (choć może dałoby się go skrócić), kiedy szturmowcy zaczynają dziwnie spoglądać (jak pokazać dziwne spojrzenie przez hełm?), a Phasma sięga po blaster.
Reszta faktycznie bardzo słusznie wycięta :)

Dokładnie dla 12-latków, słowa samego Georga ;)

Masz racje inaczej kanclerza zabiłby Luk ale nie mógł bo to bajeczka dla dzieci.

wycieli tą scene bo Finn ją zabija. A to bajeczka Disneya dla dzieci. Źli zginą tylko spadając w przepaść albo z ręki innych złych (Snoke).

No to się nie dziwię, że tą scenę wycieli. Wykonanie jej to dramat po prostu, w zamyśle jest genialna. czyli to po prostu świetny motyw, który zmarnowano mimo ogromnego potencjału.

Wow! Badass Phasma :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.