Fandom

Powrót oficjalnych spotkań Warszawskiego Fanklubu Star Wars „Centerpoint”

Centerpoint

Dla wszystkich fanów z Warszawy i okolic mamy dobre wiadomości. Już w niedzielę 18 marca do stolicy wrócą comiesięczne spotkania - więcej szczegółów prezentujemy poniżej:

Wracamy!

Warszawski Fanklub Star Wars „Centerpoint” powraca do organizacji comiesięcznych, oficjalnych spotkań – wszystko za sprawą naszej nowej siedziby, którą od tej pory będzie Centrum Promocji Kultury Praga-Południe (w skrócie CPK). Mieści się ono na ulicy Podskarbińskiej 2, a dokładną lokalizację budynku i jego wygląd znajdziecie pod tym linkiem.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 18 marca, o godzinie 17:00 w sali klubowej budynku CPK.

W programie tradycyjne dyskusje na temat najnowszych wieści, zapowiedzi i premier z odległej galaktyki, rozgrywki w gry planszowe (Przeznaczenie, X-Wing, Armada i inne), a także luźniejsze rozmowy na tematy pokrewne. Dodatkowo, poruszymy temat wyjazdu na łódzki konwent Holokron i wszelkie kwestie organizacyjne dotyczące Centerpointu.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich fanów Star Wars, niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania.

Serdecznie zapraszamy!


Strona wydarzenia na FacebookuTagi: Warszawa (309)

Komentarze (2)

Powodzenia kolegom z Warszawy, oby ta seria spotkań trwała jak najdłużej i zapraszam jednocześnie na 21 kwietnia do Krakowa, na 100 oficjalne spotkanie Krakowskiego Fandomu Star Wars :D

Super. Chętnie się wybiorę.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.