Han Solo

Plotki o „Hanie Solo”

Parę dni temu na spotkaniu akcjonariuszy Disneya pokazano materiał zza kulis „Hana Solo”. Nie wiadomo, czy to ten sam materiał, który jest pokazywany przy okazji targów dla licencjonobiorców, czy nie. Najprawdopodobniej tak. Nie wiemy także czy i kiedy zostanie on pokazany publicznie.

Na wspomnianym spotkaniu, Bob Iger potwierdził, że Han Solo będzie miał 18-lat (przez jakiś czas filmu, prawdopodobnie na początku). Jak pamiętamy, główna akcja filmu będzie się dziać między 11 a 14 lat przed „Nową nadzieją”.

Promocja filmu ma ruszyć niebawem. Partnerami Lucasfilmu będą Denny’s Corporation, Ensurance, Nissan, General Mills, SOLO®, czy Symantec. Na razie zaś w sieci pojawił się krótki film o stawianiu w kinie standa.Z przecieków zabawek zaś poznaliśmy imiona nowych bohaterów. Rio Durant to obcy w którego wcieli się Jon Favreau, zaś wygląda na to, że głównym przeciwnikiem będzie zamaskowany Enfys Nest.

Michael K. Williams wypowiedział się o Drydenie Vosie. Oryginalny wygląd opisał mianem pół lwa, pół góry. Postać miała powstać w technice motion-capture, ale z powodu zamieszania z reżyserami, Williamsa ostatecznie zastąpił Paul Bettany, zaś Vos będzie człowiekiem, nie obcym. Michael dodał jeszcze coś więcej o roli Vosa w filmie. Dryden ma być bardzo bogaty i wpływowy (to wiemy, to taki Jabba), ale też w scenariuszu był pewien trójkąt między nim, Qi’Rą (Emilia Clarke) a Hanem Solo (Alden Ehrenreich). Nie chodziło o trójkąt miłosny, lecz o innego typu relację. Zobaczymy, czy to zostanie utrzymane w filmie. Poza tą dwójką, Williams chwalił sobie też współpracę z Woodym Harrelsonem. Michael ponownie żałował, że jego udział w filmie został wycięty.

Donald Glover natomiast bardzo przeżył fakt, że przy okazji filmu został zeskanowany w całości, by można było tworzyć figurki i zabawki z nowym Lando. Sam proces w Lucasfilmie działa od czasów prequeli, więc nie jest to żadna nowość. Aktor zauważa, że mając te dane LFL będzie w stanie za 15 lat stworzyć film z nim bez jego udziału, nawiązując tym samym do udziału Carrie Fisher i Petera Cushinga w „Łotrze 1”. Z pewnością, gdyby w latach 70. zeskanowano aktorów, efekt pewnie byłby jeszcze lepszy. Zaś mówiąc o filmie o Solo, Glover twierdzi, że to bardzo zabawny oraz. Wszystkie „Gwiezdne Wojny” są zabawne, ale ten podobno ma być szczególny. Trochę szalony, ale przy tym wiemy od razu, kto przeżyje. Donald jest bardzo podekscytowany tym obrazem i czeka na premierę.Tagi: Alden Ehrenreich (69) Bob Iger (105) Carrie Fisher (305) Disney (344) Donald Glover (49) Emilia Clarke (41) Han Solo (spin-off) (300) Jon Favreau (39) Lucasfilm (488) Łotr 1 (spin-off) (427) Michael Kenneth Williams (11) Paul Bettany (24) Peter Cushing (30) Plotki (1016) Reklama (87) Woody Harrelson (37)

Komentarze (21)

Donald jest bardzo podekscytowany tym obrazem i czeka na premierę.
Ja też, ja też :D

Gorzej od TFA i TLJ nie będzie.

Najzdrowiej jest jeżeli fanostwo jest gorące, ale ma swoje granice. To dawanie na mszę za duszę Longinusa wydaje mi się być jakimś uczniowskim kawałem/trollingiem na miarę końca XIX wieku. A może i nie? W końcu, gdy A.C. Doyle uśmiercił Sherlocka Holmesa, też był ryk. Może powinienem dać na mszę w intencji nawrócenia Kylo Rena? Może w końcu to zrobiło by ze mnie prawdziwego fana?

@karolaczek - ja też wiem że nie jesteś fanem gdyż dla ciebie to tylko fikcyjne postacie grane przez aktorów :) Ale czy wiesz że po premierze "Ogniem i Mieczem", które na początku ukazywało się w odcinkach w gazecie ludzie zamawiali msze za duszę Longinusa Podbipięty? Czy wiesz że fani "Potopu" pisali listy do Sienkiewicza żeby Kmicic przeżył?
I na tym polega właśnie bycie fanem. Ja mieszkam w dużym mieście które jest moim Coruscant a na wakacje jeżdżę w Biezczady lub Sudety, które są dla mnie jak Naboo :)

@karolaczek - DOKŁADNIE TAK, jestem AŻ TAKIM fanem Gwiezdnych Wojen, że miewam sny o filmach na długo przed ich premierami :). I niektóre fragmenty się spełniają - po obejrzeniu Ataku Klonów miałem senną wizję epizodu 3, gdzie widziałem Padme i długowłosego Anakina.

Kasandryczne wizje o Di$ney`u to zawsze dobra sprawa.

Tak wiemy Hagan lucasfilm zamordował hana solo, wiemy jaki masz stosunek do tych fikcyjnych posraci. Przepraszam nie chciałem tak napisać oczywiście są one wyjątkowe nie tylko fikcyjne dla ciebie.

Czytasz komentarz potem patrzysz kto go napisał, Hagan i wszystko jasne. :D

Ponieważ kiedyś byłem laureatem tzw. konkursu sennego, to podzielę się wrażeniami z niedawnego snu o seansie filmu o Hanie Solo. A nie było to najlepsze doświadczenie. Mogę nawet rzec, że koszmar.
W moim śnie okazuje się że sceny z Aldenem to jedna wielka retrospekcja, a właściwa akcja dzieje sie między EP 6 i 7 tak więc w filmie pojawia się Harrison Ford.
ALE POTEM WYBUCHŁA PRAWDZIWA BOMBA: Podobnie jak w Rogue One, tak w filmie o Solo, pojawieniu się każdej nowej planety towarzyszy jej nazwa na ekranie. No i właśnie Sokół zmierza na kolejną planetę. Ale coś jest nie tak, ze zdziwieniem rozpoznaję znajome kształty. A potem na ekranie pojawia się nazwa. I zaczyna się, w kinie narasta szum, potem oburzone krzyki "co ten Disney odwalił?!", "oddawać kasę", słychać też gwizdy. Potem wracam do domu, jest noc, ale przechodnie nie mówią o czym innym jak tylko o zamordowaniu Gwiezdnych Wojen. W domu wchodzę do Neta, a tam piszą o gwałtownym spadku akcji Disneya, oraz zniszczeniu Gwiezdnych Wojen tak jakby pisano o apokalipsie.
Wtedy się obudziłem, była ok 3 rano, doczołgałem się do lodówki i stwierdziłem że to był dość realistyczny sen. Wziąłem coś zimnego do picia, ale i tak nadal miałem przed oczami litery E-A-R-T-H

Nie zmyśliłem tego, serio.

Ludzie widzieli i podobno kupa tak naprawdę.

@SW-Yogurt Tak to ten sam Sokół z tej samej serii. Jedynie dziób jest odłączany, i to pewnie by uratować głównego bohatera, zginie w nim Qira. Tylna powłoka jest odrzucana, a właściwie pod wpływem ognia Imperialnego odpadnie podczas pościgu Kessel Run pokazując Sokoła jakiego znamy.

Ale czy to jest TEN Sokół, czy tylko wyrób sokołopodobny z serii YT-1300?
Mam nadzieję, że Solo nie zastrzeli tej sympatycznej pani, która zna wszystkie jego tajemnice.

Chewie też przeżyje, a Sokół nie zostanie zestrzelony. ;-)

Zostałem oficjalnie skanonizowany przez Lucasfilm. <3

Można zakładać, że przeżyje Han i Lando...

Ale jak to? Skąd wiadomo kto przeżyje?

No i fajnie :)

Wyobraziłem to sobie jak to spotkanie akcjonariuszy wymyka się spod kontroli. :D

"SOLO" podobno jest zabójczy. Jeden z uczestników spotkania nakręcił krótki filmik, na którym widać reakcję akcjonariuszy:

https://www.youtube.com/watch?v=HHgxOXEQaFU

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Han Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.