Klasyczna Trylogia

P&O 270: Kto podkładał głos Jabby?Dziś pytanie o kulisy „Powrotu Jedi”.

P: Kto podkładał głos pod Jabbę? Wiem, że operowało go wielu ludzi, głos pewnie też, w dodatku został syntetycznie zmieniony, więc nie idzie nikogo rozpoznać. Ale czemu nie ma o tym ani słowa w napisach końcowych? To jakaś konspiracja, czy co?

O: No w napisach końcowych w „Mrocznego widma” jest jeszcze napisane, że Jabba grał sam siebie. A poważnie głos Jabby podkładał Larry Ward z językoznawca z Berkley, który także odpowiada za głos Greedo w „Nowej nadziei”.Tagi: Epizod I: Mroczne widmo (506) Epizod IV: Nowa nadzieja (588) Epizod VI: Powrót Jedi (420) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (367)

Komentarze (14)

Nareszcie wartościowy i ciekawy komentarz. Nie tylko ciągły hejt i trolololo.

flood - jedyny konkretny i `czujny`komentarz do artykułu,reszto postów to głupoty i błazenada nic nie wnosząca dla miłośników SW -dlaczego nikt nie kontroluje co się tu dzieje,każdy może pisać co chce dlatego to forum wygląda jak wygląda - na fb `pisujta`do siebie takie `mądrości`,niech ktoś wreście ogarnie to miejsce bo z roku na rok jest tu coraz gorzej - TO JUŻ NIE FORUM MIŁOŚNIKÓW STAR WARS tylko miejsce pisania sobie głupot,pierdołek ,złośliwości,odpisywania wzajemnych komentarzy na poziomie dna i mułu ( jest tu `stała` grupa kilku osobników udzielająca się prawie codziennie i zawsze wygłaszająca swoje `mądrości` w stosunku do wszystkich ).Nic mądrego z tego forum się nie dowiedziałem od kilku lat ,same pierdy ,wszelkie artykuły czy info w większości dla dzieci lub na poziomie pudelka,ukazują się ponadto codziennie dokładnie prawie takie same wieści jak wszędzie na necie do przeczytania w kilku miejscach do wyboru więc jaki sen ma istnienie dziś tej strony skoro redaktorzy posiłkują się wiedzą ogólnie dostępną dla każdego z internetu? co ma mnie tu przyciągać - debilne komentarze i wzajemne bluzgi zadowolonych lub niezadowolonych np z TLJ? tak jakby SW to ostatnie 5 lat i nic wiecej ludzi juz nie interesuje,tylko kta za a kto przeciw najnowszym filmom DISNEYA i jazda skakanie sobie do gardeł.Może mój post zachęci do komentarzy w tej sprawie i zwróci uwagę osobą `decydującym` w jakim kierunku to niestety tu poszło

"Tutaj miszka Jabba the Hutt?"

Jego operowali, a nie on operował w operze?

Dystans do siebie, do świata, poczucie humoru - tego wyraźnie Jabba nie miał, dlatego był OPEROWANY ... ;)

Proszę państwa, to są banały. Ważniejsze jest kto podkładał głos Chopperowi z Rebelsów. XD

Ludzie to jednak durnie są. Przecież to jest wszystko w napisach końcowych napisane. Tak trudno kur** obejrzeć film do końca?

John Cleese tarza się właśnie w kozich bobkach.

Najwyraźniej bastionowi forumowicze znają tylko jedną definicję słowa "operować"...
#patologia #heheszki #WiemŻeChcieliścieByćŚmieszniAleNieWyszło

To Jabba był operowany ???, nic o tym nie wiedziałem ! ;)))

Jak to kto? HIMSELF :D

Operowało go wielu ludzi, bo był bardzo duży i tłusty. -_-

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Klasyczna Trylogia"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.