Rebelianci

„Rebelianci” 4x01-02 w Polsce

Różne

Już w weekend na polskim kanale Disney XD będzie można obejrzeć dwa nowe odcinki serialu „Star Wars: Rebelianci”. W tym tygodniu będą to „In the Name of the Rebellion” oraz „The Occupation”. Emisja w sobotę i niedzielę o 8:30, powtórki o 19:15. Poniżej opisy i fragmenty odcinków.

„In the Name of the Rebellion”: Jako członkowie Sojuszu Rebeliantów, Ezra i załoga "Ghosta" muszą zaakceptować misję szpiegowania imperialnej placówki, którą normalnie by zniszczyli. Po rozdzieleniu się z Herą i Kananem, Ezra i Sabine dołączają do prowadzonych przez Sawa Gerrerę desperackich poszukiwań sekretnej broni Imperium.

„The Occupation”: Ezra i załoga "Ghosta" zostają wezwani na Lothal, gdy pojawia się nowe imperialne zagrożenie.

Zapraszamy do dyskusji na forum o „In the Name of the Rebellion” i „The Occupation”.Tagi: Disney XD (67) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (543)

Komentarze (11)

@nedz123 , ja mam dziwne wrażenie, że w piątek była sobota... xD

I czemu ja mam wrażenie, że dzisiaj środa? :P

Uwaga spojler. Ezra ginie :P

ShaakTi1138, numeracja odcinków Ci się pomyliła. "In the Name of the Rebellion" to 4x03-04, a "The Occupation" to 4x05. 4x01-02 to "Heroes of Mandalore".

Saw to taki Darth Vader Rebelii, poświęci wszystko by osiągnąć cel.

@DS - to akurat jest po części powiedziane w "Rebel Rising"

Heh , to na pewno była jakaś szalona misja w której Saw działał na własną rękę . Ta postać miała jeden z silniejszych charakterów w całym universum .

Ja bym chciał zobaczyć jakiś special Rebelsów poświęcony temu, jak Saw Gerrera został okaleczony do poziomu znanego z Łotra 1.

Ważne nawiązanie do Łotra , postać Sawa bardzo fajnie się rozwijała już od The Clones Wars , szkoda że w Łotr 1 miał w sumie krótką role , ale istotną .

To są bardzo fajne odcinki, pozdro dla fanów Łotra 1.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.