Rebelianci

„Rebelianci” 4x05-06 w Polsce

Różne

Już w weekend na polskim kanale Disney XD będzie można obejrzeć (po wielkanocnej przerwie) dwa nowe odcinki serialu „Star Wars: Rebelianci”. W tym tygodniu będą to „Crawler Commandeers” oraz „Rebel Assault”. Emisja w sobotę i niedzielę o 8:30, powtórki o 19:15. Poniżej opisy i fragmenty odcinków.

„Crawler Commandeers”: Załoga "Ghosta" desperacko stara się skontaktować z dowództwem rebelii i z tego powodu przejmuje pojazd górniczy wyposażony w system komunikacji długodystansowej. Imperium jednakże pojawia się, by ruszyć za nimi w pościg.

„Rebel Assault”: Hera dowodzi atakiem przeciwko siłom Wielkiego Admirała Thrawna, ale kiedy sytuacja rozwija się nie po jej myśli, zmuszona jest uciekać, by przeżyć.

W ostatnich dniach pojawiło się kilka drobnych plotek związanych z nowym serialem. Ponieważ część osób czytających newsa zapewne nie widziała jeszcze finału „Rebeliantów”, to zaznaczymy spoilery. Po pierwsze, Filoni wstawił na Twittera to zdjęcie, które może (lub nie) sugerować kogo zobaczymy w nowej produkcji. Po drugie, mamy też parę słów od dwójki rebelsowych aktórów: (Spoiler):Taylor Gray (klik) powiedział, że zakończenie serialu bardzo mu się podobało, bo dawało poczucie spełnienia - Ezra się poświęcił, a Lothal jest bezpieczny. Aktor chciałby wrócić, bo wiemy, że Bridger jest „gdzieś tam razem z purgillami w głębokiej przestrzeni”. Tiya Sircar (klik) wyznała z kolei, że nie ma pojęcia co dalej los szykuje dla Sabine, ale chciałaby zobaczyć serial, który opowiadałby o „dwóch zarąbistych wojowniczkach szukających swojego przyjaciela”.(Koniec Spoilera)

Zapraszamy do dyskusji na forum o „Crawler Commandeers” i „Rebel Assault”.Tagi: Dave Filoni (413) Disney XD (67) Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (101) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (543) Taylor Gray (38) Tiya Sircar (33)

Komentarze (15)

Albo rybka, albo...

@HAL NIe bez powodu nigdy nie nakręcili serialu Underwold, jeden odcinek miał kosztować fortunę, podobnie by było gdyby serial animowany miałby jakość filmów TORa

No właśnie: CZAS to PIENIĄDZ :D

Tu nie chodzi nawet o hajs, tylko czas. Wyrenderowanie czegoś takiego zajmuje godziny, jeśli nie dni, a oni mają swoje terminy. Gdyby nie było spiny - tzn. robimy sezon co dwa lata - to coś takiego byłoby możliwe.

@HAL - No nie bardzo jest jak i z kim. Nawet szkolony fechmistrz w lightsabry musi mieć jakiegoś godnego przeciwnika, a tu po prostu nie bardzo jest jak.

Xena and Servant: A Star Wars Story.

Czy tylko ja nie wiem co mam myśleć o nowym serialu?

A przy okazji di$ney z łaski swojej przyłóżcie się do grafiki, a nie to co było w 1 i 2 sezonie rebelsów.

No to lojalnie uprzedzam, że nie będzie tak wyglądał, więc nie wszyscy będą zadowoleni.
Ważne żeby nie popełniać drugi raz tego samego błędu co z Rebelsami.

HAL żeby nowy serial tak wyglądał to chyba musiałby sam Lucas na worku pieniędzy nadlecieć.

HAL, jednocześnie popieram, ale z drugiej jeśli nie będzie tak wyglądał, to dostaniesz wirtualnie po łbie za hype`owanie. :D

@ShaakTi1138 ----> W tym tygodniu jest emisja Kindred i Crawler Commanders.

Zadziwiające, jak ostrożnym trzeba być z marzeniami, szczególnie kontekście tego co mówi Tiya. Teoretycznie początek spoilera serial o dwóch kobietach przemierzających galaktykę koniec spoilerapowinien ukontentować wielu. Ale... no właśnie...

Możecie dodać do css np. .spoiler::selection { color: black;} ? Ciężko się czyta ten zlewający się tekst :(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.