Han Solo

Niemiecki zwiastun „Solo”

Różne

Na niemieckim youtube'owym kanale SW zadebiutował kolejny zwiastun „Hana Solo”, w którym pojawiło się kilka nowych scen, między innymi dialogi Drydena Vosa. Dla tych, którzy nie znają języka Goethego, tłumaczenie przygotował SWNN. Gangster mówi między innymi: (Spoiler):„Daj mi powód, bym cię nie zabił” i „Będziesz musiał zachować ostrożność przez resztę życia”.(Koniec Spoilera)Skoro przy Niemcach jesteśmy, to mamy wstępne potwierdzenie wczorajszej plotki: w tamtejszych kinach sprzedaż biletów ruszy 4 maja. Jest to dość późno w porównaniu choćby z „Ostatnim Jedi”, ale spekuluje się, że Disney nie chciał uruchamiać sprzedaży razem z nowymi „Avengersami”.

Solo presale


W brytyjskich kinach można oglądać animowane plakaty najnowszego filmu.

New live posters in Theatres. from r/StarWarsLeaks


W dniu dzisiejszym odbywa się CinemaCon i kilku wybranych uczestników miało szansę obejrzeć scenę gry w sabaka pomiędzy Hanem a Landem podczas prezentacji Disneya. W Internecie pojawiło się kilka dość ogólnych (ale nadal spoilerowych) opisów: (Spoiler):pojedynek jest bardzo intensywny, a Chewie i Qi'ra obserwują go z uwagą. Lando co jakiś czas źle wymawia imię Solo, nazywają go na przykład „Hand” (co jest grą słów, bo „hand” to w karciankach określenie kart na ręku). Zresztą podobno Glover brzmi zupełnie jak Billy Dee Williams. Han pokonuje przeciwnika w kolejnych rozdaniach, aż Carlissian dorzuca do puli „Sokoła”. Wówczas Solo stwierdza, że bez problemu sobie poradzi, a Lando odpowiada: „Wszystko, co o mnie słyszałeś, to prawda. Może zechcesz wycofać się, póki jeszcze masz szansę”. Scena kończyła się zanim widzowie dowiedzieli się kto wygrał - ale wszyscy i tak wiemy komu ostatecznie przypadnie koreliański frachtowiec.(Koniec Spoilera)Tagi: Donald Glover (53) Han Solo (spin-off) (340)

Komentarze (28)

Mam alergie na niemiecki... zgadnijcie czemu (pomijając mój antytalent 5 rak nauki i moja wiedza to: Ich habe eeee....? :P)...

@Luke S
Bądź precyzyjny, napisz od których normalnych userów moja obecność jest tutaj zależna i którym niszczę zabawę, sam nawet tego nie wiem. LOL.

Niestety disclaimer to troll, który jedyne czego chce, to niszczenie innym zabawy i plucie żółcią. Toksyczny użytkownik - takim wlepia się permy, niestety tutaj ma wolną rękę i może robić co chce. Szkoda tylko, że tacy jak on zniechęcają normalnych użytkowników do udzielania się tutaj. Koniec końców tych normalnych braknie, wtedy trolle nie będą miały już na czym się żywić, też znikną i strona będzie peryferyjna jak wiele dawniej świetnych forów tematycznych...

Gdzie napisałem, że Star Warsy mnie nie interesują i jak do tego się ma szacunek do użytkowników? Wyrażam opinię, bo mogę i nie ma w tym ani krzty celowej pogardy czy złośliwości wobec userów. Za proste.

@disclaimer
umiejętny trolling polega na ślizganiu się po regulaminie i to robisz mistrzowsko. Trudno natomiast nie zauważyć, że ani cię te starwarsy nie interesują, ani nie masz żadnego szacunku dla środowiska i użytkowników. Więc po co tu siedzisz? Podnieca cię możliwość bezkarnego wrzucania drobnych, prymitywnych złośliwości? Tu nie chodzi o kółko wzajemnej adoracji. Wolność wyrażania opinii nie oznacza konieczności totalnej pogardy dla starwarsów. To nie jest żadna wolność wyrażania opinii, ty po prostu ociekasz jadem i złośliwością. Jeszcze raz zapytam - w życiu codziennym też tak postępujesz? Spróbowałeś może kiedyś osobiście wtargnąć np. na spotkanie miłośników kolei wąskotorowej i tam wyrazić swoją opinię w sposób niczym nie skrępowany?

@darth_numbers
Panuje wolność wyrażania opinii, a Bastion, jakkolwiek bardzo byś chciał, nie jest twoim osobistym kółeczkiem wzajemnej adoracji. Także zluzuj majty i leć z powrotem poczytać sobie regulamin :)

@disclaimer
No właśnie. Sam to napisałeś. Baniki nie robią na tobie wrażenia. Innymi słowy, twoim jedynym celem pobytu tutaj jest robienie syfu, a na działania dyscyplinujące masz wyj..ane. Fajnych użytkowników się Bastion doczekał.

@darth_numbers
1. Nawet śmieszne w kontekście gróźb i wycieczek personalnych z waszej strony i nie tylko w moją stronę. Jakieś baniki nie robią na mnie wrażenia, pan Doruś już ich parę otrzymał, nie podążajcie jego drogą :D
2. Po co spamujecie tutaj swoim bólem tyłeczka dotyczącym mojego gustu? Czy ma to obchodzić mnie bądź innych userów?

Uważam, że disclaimer jest wyjątkowo szkodliwym i destruktywnym trollem. Facet nigdy nie napisał nic konstruktywnego. Cały jego wkład w Bastion to jednolinijkowce na forum i złośliwa "krytyka" w komentarzach.

Coś takiego ma w swoim opisie profilowym:

"Tak, mowa tu m.in o tobie, Doruś!
"Mam nadzieję że pewnego dnia disclaimer przewróci się na schodach i se głupi ryj rozwali :D " - o tio, tio!"

Disclaimer przypełzł tu za jakimś swoim "wrogiem" (Dorian R) z Filmwebu czy innego śmietnika, i zachęcony pobłażliwym traktowaniem został na dłużej, robiąc syf w komentarzach pod każdym artykułem.
Panie disclaimer, gdybyś pan takie teksty rzucał w realu na spotkaniu jakiejś zorganizowanej grupy "fanowskiej", zebrałbyś zęby w woreczek albo wylądował na OIOMie. Gdyby to ode mnie zależało, już dawno dostałbyś takiego kopa i bana, że nie zostałby po tobie ani smród, ani nazwisko.

To mnie powiadomcie przy okazji, bo mogę nie zauważyć XD

@disclaimer
No to jak jesteś taki znawca kina to po co tu wchodzisz... udowadniać swoją wyższość nad starwarsiakami?
Fora fanów MCU i Twilightu też nawiedzasz? Upiór krytyka czy co?

@Luke_S
spokojnie, bez nerwów, jeszcze gościa przyciśniemy ... ;)

@disclaimer

Na stronie fanów SW nawołujesz do olania SW retardzie? Zrób nam wszystkim przysługę - sam to olej, skoro Ci się nie podoba i przestań zaśmiecać każdy news dennymi wpisami.

Wybacz, ale Haneke to lamus. Chazelle przyrównujesz do ynteligentów? No błagam...

Dlaczego w języku szatana, przecież byłem grzeczny...

Disclaimer nie zniża się do takiej chały dla proletariatu jak starwarsy i avengersy. Disclaimer siedzi w piwnicy i ogląda von Triera i Haneke i w ogóle kino dla YNTELYGĘTÓW a nie TĘPYCH MAS

@Peter_D
He he ja pamiętam na PRO7, oglądanie tego z niemieckim dubbingiem sprawiało mi niesamowitą frajdę :D
Z kumplami z technikum pękaliśmy ze śmiechu. Ale to były jeszcze czasy przed-Prequelowe, każdy kochał starwarsy niezalneżnie od wersji językowej.

Wenn du wüsstest, welche Überlegenheit die dunkle Seite der Macht verleiht! :D

Chrzanić Srolo i Avencośtam, w październiku premiera FIRST MAN!!!
https://pbs.twimg.com/media/DbpSaMNVwAAkfYH.jpg

Przypomniały mi się Gwiezdne Wojny na RTL2 ;)

Chrzanić Srolo, jutro premiera Avengers!!!

Schnela!!! Ja ja volkswagen

Chrzanić Avencośtam [2]
A plakat fajny, gdzie można pobrać?

Nenn mir einen Grund, dich nicht zu to:ten!! :D

Chrzanić Avencośtam, ja chcę bilet JUŻ!

Animowane plakaty rządzą ! :)

Das zwiastun ist toll! (GELT!)

A animowany plakat wprost cudowny.

Cudowny, mięciutki język :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Han Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.