Rebelianci

„Rebelianci” 4x10-12 w Polsce

Różne

Już w weekend na polskim kanale Disney XD będzie można obejrzeć trzy ostatnie odcinki serialu „Star Wars: Rebelianci”. Będą to „A World Between Worlds” i „A Fool's Hope” w sobotę od 8:30 oraz „Family Reunion - and Farewell” w niedzielę. Powtórki o 19:15. Poniżej opisy i zwiastun finału.

„A World Between Worlds”: Wewnątrz portalu w świątyni Jedi Ezra trafia do miejsca innego niż wszystkie.

„A Fool's Hope”: Załoga "Ghosta" wymyśla plan na oswobodzenie Lothalu, choć wśród jej szeregów może kryć się zdrajca.

„Family Reunion - and Farewell”: Ezra i załoga "Ghosta" poszukują sposobu na ukończenie swojej ostatecznej misji: wyzwolenia Lothalu ze szponów Imperium.Zapraszamy do dyskusji na forum o „A World Between Worlds”, „A Fool's Hope” i „Family Reunion - and Farewell”Tagi: Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (543)

Komentarze (4)

A u mnie rebelsy najwyraźniej jeszcze trwają i mają się całkiem nieźle, bo muszę znaleźć trochę czasu, by odpalić resztę odcinków z polskim dubbingiem, a utknęłam gdzieś w połowie 4 sezonu.;)

Rany, nie można już sobie jajek porobić? Wyluzujcie ludzie.

Wiesz, to trochę niegrzeczne z Twojej strony. Shaak się stara i wykonuje dobrą robotę, a Ty jak czegoś nie chcesz czytać to po prostu tego nie rób. Przecież nikt Ci do głowy pistoletu nie przykłada i nie każe zagłębić się w lekturę.

No, w końcu nie będzie newsów o tym serialu. xD

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.