Gry komputerowe

Star Wars Battlefront II Sezon 2Star Wars Battlefront II nie przestaje się rozwijać. Mieliśmy sezon pierwszy związany z Ostatnim Jedi, niedawno otrzymaliśmy czasowy tryb Noc na Endorze , a już za moment rusza Sezon drugi będący równocześnie fragmentem kampanii reklamowej filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie .

Sezon drugi rozpocznie się już 16 maja, otrzymamy w nim między innymi znaną z pierwszej części mapę w pałacu Jabby, oraz nowy tryb "Zmagania Bohaterów", w którym gracze zmierzą się ze sobą w dwuosobowych zespołach.
Twórcy wysłuchali też fanów i nowa aktualizacja wprowadzi tryb Arcade dla myśliwców, dzięki czemu będzie można poćwiczyć "na sucho".
Fani dodatkowych strojów dla bohaterów znajdą teraz w grze skórki inspirowane Powrotem Jedi, będą więc Lando Calrissian w przebraniu strażnika na skifie czy Leia w stroju łowcy nagród Boushha.
Uprzedzając pytanie: Nie, nie wiadomo nic na temat Leii w metalowym bikini.

Więcej atrakcji związanych z drugim sezonem twórcy przewidzieli na przełom maja i czerwca, czyli przy okazji premiery filmu, będziemy was informować na bieżąco.Tagi: Battlefront II (2017) (81)

Komentarze (14)

@Jacek112
Dokładnie tak jak napisałeś.

Jakby to powiedział Jabba: "Bring me Solo and Wookie!"

@iEdGein Jakoś w poprzedniej części nie mieli tego problemu ;p. Generalnie cała ta gadanina o spójności z kanonem była po to, aby w sposób uprzejmy pokazać środkowy palec tym, którzy chcieli customizacji postaci.

No tak, w końcu poznaliśmy tylko... z dwadzieścia oddziałów klonów z różnym malowaniem?

Co do nowych skinow , chciałbym przypomnieć że gra musi byc ściśle związana z kanonem , przez co mają stosunkowo ograniczone możliwości dotyczące skórek.
Podoba mi się pomysł z tym bikini, fajnie było by mieć taki. Każda cenę bym zapłacił.

nie wiadomo nic na temat Leii w metalowym bikini :(

Te skórki to jakaś żenada-dodają po jednej lub dwie, poza tym dla żołnierzy są tylko rebelianci a przecież szturmowców też można dać przeróżnych, tak jak byli w pierwszym BF z 2015. Klony i droidy to jak dla mnie gruba lipa. Na Kachiro i Theed droidy zlewają się z otoczeniem przez co są mniej widoczne i mają przewagę.

Dawać wojny klonów, a nie swolololo [3]
@ŁukaszB. Owszem grałem i podejrzewam, że osoby niżej również. Ja osobiście poprzez to mam na myśli mapy z TCW, bohaterów takich jak np. Rex, czy Cody itd. Oczywiście Solo też spoko, ale wolałbym TCW.

Osoby domagające się "wojen klonów" czy też "ataku klonów" (nie ważne), grali w tą grę? Jak zwykle zapraszam do wspólnej zabawy, chętnie wrócę do tej gry :)

Faktycznie nowe skórki nie powalają. Fajnie że np. szturmowy Rebelii/RO nie ma już tylko jednej gęby ale i tak wybór jest niewielki. Mimo wszystko miło że można pograć Twi-lekiem, Quarrenem czy Weequayem. A i model Lei jest zmieniony. W kampanii cały czas jest ten stary ale w rozgrywkach online już jest zmieniony.

Dawać wojny klonów, a nie swolo [2]

Podobno straszna posucha ze skórkami - wrzucili te z pierwszej części, dali parę ekstra głów dla RO i Rebelii i tyle. Przy czym „legendarne” skróki kosztują po 40k kredytów.

dawać wojny klonów, a nie solo

Czy Pałac Jabby trafi do trybu ARCADE? Czekanie na łaskę losu dającą dostęp do tej mapy w trybie online nie zachęca mnie do grania.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.