The Mandalorian

Nowe wieści o serialu aktorskim

twitter

Na światowej premierze „Hana Solo” pojawiło się wiele osób związanych ze światem Gwiezdnych Wojen, nie tylko z debiutującym spin-offem. Jedną z nich był Jon Favreau. Dziennikarze nie przepuścili takiej szansy i podpytali się go o serial aktorski Star Wars, którego ma być twórcą - a Jon udzielił kilku odpowiedzi.

Akcja serialu ma być osadzona 7 lat po wydarzeniach z „Powrotu Jedi”, a bohaterami mają być nowe postacie. Podczas tworzenia seriali mają zostać wykorzystane najnowocześniejsze technologie, podobne do tych które widzieliśmy w filmowej „Księdze Dżungli”. Favreau zdradził również, że napisał już scenariusz do połowy pierwszego sezonu. Przypomnijmy, że data premiery serialu nie jest jeszcze znana.Update: Jon Favreau w wywiadzie przekazał, że akcja w rzeczywistości osadzona ma być 7 lat po wydarzeniach z „Nowej nadziei”, a nie z „Powrotu Jedi”. Do Twitta na którym się opieraliśmy pisząc tego newsa wkradł się najwyraźniej błąd.Tagi: Jon Favreau (96) The Mandalorian (186)

Komentarze (35)

Ale, 7 lat po Yavin, czyli coś tak jak koniec Rebelsow? No to ci co chcieli Thrawna pewnie go dostaną. Z całym dobrodziejstwem inwentarza :D

Okres, kto i co, to pikuś. Gdy powiedzą ile $$$ wydadzą na odcinek (nie sezon), będzie można pobawić się w marudzenie, wróżenie i takie tam.

Ja bym wolał już ukształtowanych Jedi - wszystkie epizody są o tym jak zostać padawanem, rycerzem, mistrzem i duchem :D

Młody Skywalker, świątynia, i początki szkolenia przyszłych Jedi ... pospadalibyśmy z krzeseł :)

@mkn dzięki. A co z tweetem? XD

@Gracu999
News jest nieumyślnie przekłamany. Obejrzyj sobie:
https://youtu.be/TXAyielk2L0

Gdzie wy macie informacje, że 7 lat po Yavinie? W newsue wyraźnie jest napisane, że 7 lat po ROTJ, więc 11 ABY.

@Mossar
Nawet jeśli to 7ABY, to Ben byłby już dwulatkiem, a nie niemowlakiem ;)
W sumie nie pogniewałbym się, gdyby się minutę bawił z Jacenem Syndullą :)

Czyli Ben będzie miał ok. 6 lat, biorąc pod uwagę, że urodził się rok po Endorze. Może w kolejnych sezonach zobaczymy cameo Luke’a który bierze uczniów :D Bo na pierwsze skrzypce raczej nie ma co liczyć. Ciekawa sprawa z Leią, gdyby serial faktycznie był o Nowej Republice to musiałaby być na pierwszym lub drugim planie. Nowa aktorka czy CGI?

@dansty
Albo Unknown Regions i początki FO :P

Tak w ogóle to we fragmentach wywiadu oprócz new characters poda chyba także new planets. Unknown Regions confirmed!!! :)

7 lat po bitwie o Yavin IV, czyli 3 lata po bitwie o Endor i 2 lata po bitwie o Jakku (końcu galaktycznej wojny domowej). Kanclerzem była wtedy Mon Mothma. Można pokazać jej odejście z urzędu i początki problemów młodej demokracji.

Ale wy mię źle zrozumieliście! Onegdaj cały ciężar świata spoczywał na książkach/komiskach, teraz one spełniają swoją pierwoną rolę - są dodatkiem/uzupełnieniem. I tak powinno być!!!!!1111111

JEDNAK NIE 7 LAT PO ENDORZE ALE 7 LAT PO YAVINIE!
https://youtu.be/TXAyielk2L0
Ktoś wczoraj pomylił Yavina z Endorem i cały internet po nim powtórzył.

@Nestor
Jak to po co? Żeby było co poczytać w oczekiwaniu na kolejne filmy/seriale/ruchome_obrazki :P

LF/Disney nie słuchajcie Nestora! Nie rezygnujcie ze starwarsowej literatury!

Szkoda, że nie będzie o czasach starożytnych. Przydałby się taki Revan w kanonie.

Nestor, książki są jak najbardziej potrzebne. Tak samo komiksy, gry i inne takie. <3 :)

Seriale Disneya kojarzą mi się głównie ze śmiechem z taśmy [2]
XDDDD

@AJ73 Ale ten wątek poboczny będzie musiał być związany z wątkiem głównym, czyli z jego bohaterami. Po prostu nie chcę żeby wyszło na to, że o Snoku wiedziała duża ilość osób. Jedyne kogo uznaję to Luke i spółka.

Ciekawe, czy to z "Księgą Dżungli" chodzi o użycie CGI w celu ożywienia/ odmłodzenia/ renderowania aktorów.

I po co nam książki jak mamy filmy/seriale/ruchome_obrazki?

NOWE EU > STARE EU

mkn, może Ezra powróci i...THRAAAWN! <3 *.&

Shaak, O tak! O Hondzie Ohnace :D

@Jacek112
O Snoke`u wiedziała Leia, pewnie też i Luke. To mogła być też i tajemnica, o której niewiele osób wiedziało. Książka Jasona Fry też za dużo nie wyjaśnia :). Jego postać może być przedstawiona w serialu, niejako obok głównych wydarzeń, o których jeszcze nic nie wiemy, ale może być ciekawym uzupełnieniem, wątkiem pobocznym i jednym z wielu.

@AJ73 Nie, nie i jeszcze raz nie. Bo się w końcu okaże, że o Snoku wiedziano wcześniej, ale nikt nie reagował. 7 lat po wydarzenia z ROTJ to za wcześnie, aby pokazywać Snoka. No chyba, że serial będzie opowiadać tylko o nim, wtedy miałoby to sens.

Powinno. Snoke to jedna z pierwszych postaci, które powinny być w tym serialu.

może tu pojawi się coś o Snoke`u...

Myślałem o małym Benie ale chyba nie bardzo.. Trzeciego aktora do roli Hana by zatrudniali? No bo raczej nie pojawiłby się sam niemowlak.

Bardzo się cieszę, ciekawy okres - 7 lat po wydarzeniach z "Powrotu" ... w końcu będziemy mieli szersze spojrzenie i bardziej rozwinięte fabularnie na to, co się wydarzyło w Republice po upadku Imperium. Nie chcę nawet zgadywać, jakie wątki mogą być poruszone. Forma serialu jest wręcz stworzona do pełnego przedstawienia wydarzeń - na co bardzo liczę :).

7 lat po ROTJ <3
Unknown Regions please!!!

Seriale Disneya kojarzą mi się głównie ze śmiechem z taśmy

Jest szansa na małego Benia? :D
(o małego Huksa nawet nie proszę)

Przewiduję, że serial będzie o niestabilności politycznej Nowej Republiki i ostatnich walkach z upadającym już Imperium. Ogólnie spodziewam się czegoś fabularnie podobnego do ostatnich sezonów TCW (walka na przemian z polityką i różnymi intrygami).

Czekam!

(Może o piratach? Proszę, kosmiczni piraci!)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.