Książki

Zapowiedzi książek z Solo [Aktualizacja]

Egmont Polska

Premiera filmu z Hanem Solo w roli głównej już za nami. W związku z tym nikogo nie powinny dziwić zbliżające się publikacje związane z najbardziej znanym przemytnikiem odległej galaktyki. Jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży trafi nowy przewodnik ilustrowany oraz książka z przygodami Solo.
Natomiast w lipcu coś dla najmłodszych czytelników, książeczka z bajkami do snu, pełna oczywiście bohaterów z Gwiezdnych Wojen.

Han Solo. Gwiezdne wojny – historie. Przewodnik ilustrowany

Przewodnik ilustrowany po filmie Han Solo: Gwiezdne wojny – historie przedstawia w najdrobniejszych szczegółach świat młodego Hana Solo. Pełen detali album towarzyszący premierze najnowszego filmu spod znaku gwiezdnej sagi zawiera mnóstwo informacji o planetach, pojazdach i obcych, których spotyka bohater. Poznaj główne postacie, lokalizacje i rekwizyty dzięki niesamowitym grafikom i zdjęciom z planu oraz zwiedź Sokoła Millennium, studiując wyjątkowe przekroje autorstwa Richarda Chasemore’a.
Autor Pablo Hidalgo. Cena 79,99 zł, 128 stron, oprawa twarda. Premiera: 6 czerwca 2018 r.


Czytelnia. Han Solo

W czerwcu czeka nas kolejna, wydana w ramach „#Czytelni” na poziomie 3, powieść inspirowana najnowszym hitem filmowym Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie. Jej główny bohater, uliczny złodziejaszek, żołnierz i łobuz zarazem, rozpocznie walkę ze złowrogim Najwyższym Porządkiem, który znowu zagraża galaktyce. Razem z nim staną w szranki znani już czytelnikom bohaterowie filmowi. To obowiązkowa lektura dla wszystkich fanów tej gwiezdnej epopei.
Autor zbiorowe opracowanie. Cena 24,99 zł, 192 strony. Premiera: 20 czerwca 2018 r.

AKTUALIZACJA (promil - 20.07.2018 15:40)
Wydawnictwo Egmont przesunęło datę premiery książki na 19 września 2018 r.

Star Wars. Bajki 5 minut przed snem

Bajki 5 minut przed snem to jedenaście opowieści pełnych akcji, które przeniosą cię do odległej galaktyki. Mistrz Yoda włada mieczem świetlnym, Luke Skywalker i Rebelianci podejmują wyścig z czasem, aby zniszczyć Gwiazdę Śmierci, a odważna Rey zaprzyjaźnia się z androidem BB-8. Każda z historii do przeczytania w pięć minut – to idealny czas na galaktyczne przygody w nadprzestrzeni!
Autor zbiorowe opracowanie. Cena 34,99 zł, 176 strony. Premiera: 18 lipca 2018 r.Tagi: Album (184) Bajka (3) Dla dzieci (81) Egmont Polska (591) Han Solo (spin-off) (327) Pablo Hidalgo (300) Przewodnik (160) Słownik obrazkowy / Przewodnik ilustrowany (67) zapowiedzi książkowe (256)

Komentarze (10)

Zmienili datę premiery Hana Solo #czytelnia na 19.09. Czyli jest to adaptacja.

Nie mogę się doczekać tego przewodnika o Solo. [2]

Nie mogę się doczekać tego przewodnika o Solo. Ostatnio czekałem tak mocno chyba na przewodnik o AOTC.

Zacząłem to czytać ale jednak "Phasma" to jest zupełnie inny poziom. Klimat, śmierć, pustkowia, zdziczałe roboty, żądni krwi tubylcy. Nie każdemu się spodoba ale warto sprobowac.

To chyba coś takiego jak ta "Eskadra Kobaltowa". Powieść ale dla młodzieży/starszych dzieci.

I ocb z tym poziomem 3?

Co to za ksiazka Solo? Nie jest to przypadkiem adaptacja filmu z jakims pomylonym zupelnie opisem?

A spodziewasz się, Lubsok?

Niech mi ktoś wyjaśni, co to jest to drugie...

A coś dla dzieci się znajdzie?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.