Gry komputerowe

Star Wars od EA Vancouver jednak z singlem?Po zamknięciu studia Visceral Games wydawało się, że temat "Uncharted w świecie Gwiezdnych Wojen" jest zamknięty, być może pośpieszyliśmy się jednak z takim wyrokiem.
Studio EA Vancouver, które przejęło grę, zatrudnia właśnie osoby do pracy przy nowym tytule, a wśród wyzwań dla nowych pracowników znajduje się między innymi "zadanie dopasowanie funkcji sieciowych gry związanych z narracją dla pojedynczego gracza i zachowanie spójności z multiplayerem. " Oczywiście dalej jest też mowa o unikalnej rozgrywce online i otwartym świecie, ale pozwala to dostrzegać światełko w tunelu. Wiele wskazuje na to, że nowy tytuł będzie budową i strukturą gry przypominał nieco takie tytuły jak Tom Clancy's The Division, Ghost Recon: Wildlands czy nawet Borderlands.
Na konkrety przyjdzie nam zapewne jeszcze długo poczekać, jak do tej pory Electronic Arts nie zapowiedziało niczego spektakularnego na swoją prezentację podczas zbliżających się targów E3.Tagi: E3 (37) EA Polska (36) Electronic Arts (127)

Komentarze (11)

..."zadanie dopasowanie funkcji sieciowych gry związanych z narracją dla pojedynczego gracza i zachowanie spójności z multiplayerem. " Oczywiście dalej jest też mowa o unikalnej rozgrywce online i otwartym świecie". Uzupełnić jeszcze należy o "usługach live dopasowanych do gracza" i podobno kampanii dla pojedynczego gracza ...

Cóż, czas zweryfikuje te obietnice ... może jeszcze nie na tych E3 - BioWare i ich nowy projekt "Anthem" ma pierwszeństwo, ale jakieś wzmianki powinny już być. Osobiście to bardziej liczę na nową grę od Respawn Entertainment, mam nadzieję na zwiastun, na tych targach. A być może jakieś większe informacje dotyczące gry. Przypomnę, że targi E3 (12-14-06) zaczynają się nieoficjalnie w ten weekend, Elektronicy mają swoją konferencję już w sobotę, od 20.00.

Chętnych do podzielenia się własnymi opiniami w tym temacie zapraszam do tematu, który założyłem ;))) : https://www.gwiezdne-wojny.pl/Forum/Temat/23067

Jeśli to ma być podobne do GR: Wildlands to super, ale zamiast jednego dużego obszaru porównywalnego z Boliwią, wolałbym kilka mniejszych, za to na różnych planetach.

PS. I raczej w klasycznym DM zabity gracz respawnuje się i gra dalej, a w BR kto umarł to nie żyje

Battle Royale to nie jest po prostu deathmatch. W tym trybie (jak i w filmie pod tym samym tytułem na którym tryb się wzoruje) pole walki ulega ograniczeniu z biegiem czasu. Owszem, nadal jest to każdy przeciw każdemu, jak w tradycyjnym deathmatchu, ale zmniejszająca się mapa stanowi dość istotną innowację.

Battle royale, czyli po prostu DEATHMATCH, rzecz od 25 lat ograna do znudzenia. Takie disko-polo w świecie gier. To jest to, co się sprzedaje. I takie gry będą produkowane przez największe studia.

Przyjmuję zakłady: czy kolejna gra SW będzie mieć tryb battle royal? Ja stawiam że tak.

"Unikalna rozgrywka sieciowa, otwarty świat". Gry kosztują takie pieniądze, że żadna wielka firma nie będzie podejmować ryzyka. Nikt nie pójdzie pod prąd. Chcąc zarabiać pieniądze, trzeba dawać ludziom to, czego chcą. A po wynikach sprzedaży widać, czego chcą. Dopóki nie przyjdzie krach i totalna załamka na rynku gier, nie ma co liczyć na cud.

Chcecie inne gry starwars, piszcie je sami, z partyzanta i bez licencji :D

Soap93, mogłbym napisać grubą książkę o tym, czego Ty nie ogarniasz

ktoś mi wyjaśni czemu EA śpi? przecież marka to zyla zlota. tyle lat a wypuscili dwa fps-y i nic poza tym. nie ogarniam

Sieciowa mobilka z singlem? No, no... ~;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.