Skywalker. Odrodzenie

Wraca stare?Wygląda na to, że J.J. Abrams wprowadza całkiem spore porządki w ekipie Epizodu IX. Wietrzenie po Colinie Trevorrowie było spodziewane. Wpierw zmieniono scenariusz, nowy napisali Abrams i Chris Terrio. Teraz wygląda na to, że J.J. wymienił też operatora. W miejsce operatora Johna Schwartzmana wróci Dan Mindel, który robił zdjęcia do „Przebudzenia Mocy”.

Formalnie udziału Mindela nikt nie zapowiedział. Wyszło to przy okazji jego zdjęć na Instagramie. Otóż jak pamiętamy, Trevorrow i Schwartzman chcieli, by Epizod IX był kręcony na taśmie filmowej, dokładniej 65mm specjalnie przygotowanej przez firmę Kodak. Mindel wrzucił na swojego Instagrama kilka zdjęć, z których wynika, że jedzie do Londynu, gdzie będzie kręcił następny film. Ma tam być aż do lutego. Dla przypomnienia, zdjęcia do Epizodu IX ruszą pod koniec lipca. No i na jednym ze zdjęć Mindel umieścił kamerę obsługującą taśmę 65mm. Zważywszy ilość blockbusterów kręconych w tej technologii w studiach Pinewood w najbliższym czasie, operator ujawnił swój udział. Wpis z kamerą został już usunięty, ale na Instagramie Daniela pozostały londyńskie zdjęcia.Natomiast wracając do fryzury Johna Boyegi, o której pisaliśmy tutaj. Podobno nie ma ona nic wspólnego z Epizodem IX, a zapuszczanie włosów trwa dalej. Cóż aktor ma jeszcze 1,5 miesiąca.

W sieci zaś można znaleźć nowe plotki fabularne, prawdopodobnie nie mające żadnych podstaw. Jakoby mieli wrócić Rose, DJ, a także Huttowie, w tym Rota.Tagi: Chris Terrio (27) Colin Trevorrow (82) Dan Mindel (16) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (372) J. J. Abrams (501) John Boyega (216) John Schwartzman (7) Plotki (1120)

Komentarze (29)

Na kolejny wspaniały film Star Wars!

Na co czekać? Na Mary Sue and feminist attack? Ciekawe co nowego wymyśli Disney aby zdeprawować ludzkość?

Do premiery zostało już tylko 554 dni!
Czekam :)

Teraz to nie ma żadnych zasad, każdy może sobie używać do woli Mocy. KK i cała zgraja się pogubili i brną w coraz to głupsze rozwiązania.[2]

Teraz to nie ma żadnych zasad, każdy może sobie używać do woli Mocy. KK i cała zgraja się pogubili i brną w coraz to głupsze rozwiązania.

to jest profanacja. juz wolę młodzików jedi z prequeli, bo oni przynajmniej byli szkoleni. a tu dzieciak se uzywa mocy. i nakręcone to jak bajeczka prosto z disney channel.

No, nie lepsze... Ale nie są przynajmniej głównymi bohaterami filmu. Chociaż ta finałowa scena z tą miotłą to kompletne nieporozumienie...

dzieci z Canto Bight lepsze?

Co do stada małych Anakinów polecam taką jedną scenę w ROTS ;) kwestia stada została rozwiązana raz na zawsze xD

Czy by zwolnili Lucasa... Trudno powiedzieć. Ale pomimo, że ST pozostawia WIELE do życzenia, to chyba lepiej, iż Papa się za nią nie wziął. Już lepsza taka Rey czy Finn, niż stado małych Anakinów.

Święte słowa Lubsok, wiele można zarzucić Lucasowi i jego filmom (zwłaszcza PT) ale nie można mu odmówić tego, że najważniejsze dla niego zawsze było przedstawienie swojej wizji w stu procentach (na ile pozwał budżet i możliwości technologiczne)

W grudniu 2019 zapłaczecie, że to jednak nie Colin zrobił ten film. Ale tak to teraz jest w Lucasfilmie, że reżyserów z ambicjami się wyrzuca. Gdyby Lucas teraz został zatrudniony do robienia SW, to by go... zwolnili.

Rose :( tylko nie ona

Szkoda Colina, miał chłop ambicje, chciał w kosmos lecieć.
A kto by nie chciał.

Za co wywalić? Przecież to pachoł.

@SirStaniak

Nie "fanom", a garstce toksycznych pseudo-fanów :P

Jak ma wracać stare to przede wszystkim Stare Rasy.

wiadomo ze wizualnie u abramsa najlepiej. rian nałożył jakies paskudne żółte filtry i bylo za duzo cgi.

Taśma to dobry wybór, oczywiście przy 24k/s. Cyfrowy obraz jest zbyt sterylny i niefilmowy. Oby tylko CGI było jak najmniej i by zrezygnowano z tych wielokrotnych warstw nakładanych na obraz.

No ja tam zawsze klaszczę, po za TLJ xD do niego muszę się przekonać.

Zobaczycie, jeszcze będziecie po premierze Ep9 klaskać z wrażenia ! XDD

Bo w Abramsie cała nadzieja ... i dlatego jest nie do ruszenia XDDD

Czemu mieliby wywalić Abramsa? Bo się fanom nie podobało? XD

Abrams i Filoni - tak, raczej są bezpieczni. Johnson będzie nie do ruszenia tak długo, jak długo Kennedy ma coś do powiedzenia i ani dnia dłużej.

Lubsok przecież Abrams, Filioni i Johnson to święta trójca, nikt ich nigdy nie ruszy. Bezproblemowi twórcy ;)

Nie chce wyjść na narzekacza, na podstawie plotek, ba nawet cieszy mnie powrót Huttów, ale kilka słów kluczowych: Huttowie, ostatni epizod trylogii, Abrams.

To kiedy wywalą Abramsa?

Rota, ten mały śmierdziel <3

to chyba oczywiste ze Mindel. zawsze robi u Abramsa.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.