Gry komputerowe

Nowe DLC do Battlefronta II skupi się na Ataku KlonówWygląda na to, że Sezon Solo, o którym pisaliśmy niedawno, to nie koniec atrakcji dla graczy wciąż spędzających czas z drugim Battlefrontem. Dodatek skupiający się na okresie Wojen Klonow zadebiutuje jeszcze tego lata, a wśród nowych postaci znajdą się między innymi Obi Wan-Kenobi, hrabia Dooku, generał Grievous i Anakin Skywalker. Do gry trafi również planete Geonosis i według tego co obiecali twórcy, mapa tam osadzona ma być największa w grze.
Oprócz tego w grze pojawią się nowe opcje społecznościowe i tryb walk myśliwców.Tagi: Battlefront II (2017) (81) E3 (32) EA Polska (27) Electronic Arts (108)

Komentarze (11)

@Mossar
Mimo, że jestem już spóźniony na tę imprezę :P To czuje obowiązek dodać, że Ventress pojawiła się już w pierwszych wojnach klonów i wielu komiksach, które nastąpiły później. To z pewnością czyni ja popularną już wśród nawet początkujących fanów. A nie oszukujmy się kto oprócz fanów będzie kupował te dlc-ki i grał przez lata?

Inna nazwa tego DLC to Jak pierwsze wnerwić fanów SW, a potem próbować to zatrzeć będąc z góry skazanym na porażkę.

Oj oj słabo kolego.
Battlefront dostał na początku tak złe opinię od ludzi którzy na wszystko potrafią tylko narzekać. Że aktualnie grają w ta grę tylko fani sagi star wars, których na szczęście jest dużo. Plus kilkanaście procent graczy którzy oglądali tylko film i grają bo im pasuje to co jest. Dlatego nie było by problemu aby dodali postać z serialu.
Mam na myśli postacie typu Ahsoka czy Asaji Ventres , które wcale nie sa tak mało znane. A gdyby ktos ich nie znał to miałby świetny argument aby zobaczyć serial ??

@Zablokowany serio? Serio postacie z bajki którą widziało 1% potencjalnych graczy vs postacie z filmu który widzieli wszyscy?

No i gites, AOTC Revisited :)

Też liczyłem na jakaś postać z serialu. Ale i tak jestem zadowolony że będzie dooku. Nie spodziewałem sie tego zupełnie. Już widzę walkę pomiędzy anakinem a Vaderem. He he

Nie ma Ventress, Cada Bane`a czy Ahsoki? Słabo :/

EA zawsze słucha fanów.

Wojny Klonów TAK TAK TAK TAK TAK :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.