Przyszłe filmy

Lucasfilm wyjaśnia zamieszanie z przyszłymi filmamiWczoraj internet obiegła plotka mówiąca o tym, że produkcja kolejnych filmów z cyklu „Gwiezdne Wojny - historie” ma zostać wstrzymana (więcej). Wywołała ona na tyle dużą dyskusję na wielu portalach, że reporter ABC News (które również należy do Disneya) skontaktował się z przedstawicielem Lucasfilmu aby rozwiać wątpliwości.

Lucasfilm sprostował, że istnieje kilka projektów nad którymi prace trwają niezależnie od Epizodu IX, trylogii Riana Johnosna czy filmów Davida Benioffa i D.B. Weissa. Filmy o których mowa nie zostały jeszcze oficjalnie ogłoszone, a Lucasfilm nie chce jeszcze wypowiadać się na temat dat ich premier. Niemniej jednak nie zamierza zawieszać nad nimi prac.

Pozostaje pytanie skąd powstała plotka, która obiegła wczoraj internet. Źródła jej można szukać wśród pracowników Pinewood Studios, w których kręcone są Gwiezdne Wojny. Niedawno zrezygnowano z jednego z terminów w których była zarezerwowana przestrzeń w studiu pod kręcenie kolejnego filmu Star Wars. Był to film o którym jeszcze do tej pory nie słyszeliśmy (ponoć jedną z lokacji miała być Mos Eisley) i on właśnie został odłożony lub skasowany. Pracownicy nadinterpretowali tę informację i założyli, że również pozostałe spin-offy zostaną odłożone.Tagi: Lucasfilm (541)

Komentarze (25)

Nie złapcie się ! - HAL nas po prostu wkręca XD ...

@HAL
Może to się ostatnio pozmieniało, ale chyba więcej fanów uważało TPM raczej za najgorszy epizod, niż za najlepszy ;)
(niesłusznie zresztą, bo to najlepszy z prequeli)

Ja bym jedynie pomyślał nad tym jakie chcą te spin -offy. Boba.. Hmm.. Taka postać na siłę. Typowa pod zabawkę. Jabba... To jak już zrobić 2 część Solo i wyjaśnić jak Han poznał się z Jabbą, pokazać łowców nagród i misje. Być może pokazać co z tą panną dalej itp.

Kenobi tak, ale przed Mrocznym Widmem. Krótko dzieciństwo, jak został Jedi itp. I potem już jakieś przygody z mistrzem i skończyć w momencie kiedy zaczyna się konflikt znany z ep I. I np zaczać film jak siedzi w samotni, Qui Gon go szkoli, gadają i nagle zaczynają wspominać i skończyć jak stary Obi się budzi i idzie na spacer i spotyka małego Luka. I jeszcze Dooku pokazać.

Vader nie. Na siłę zapychanie czasu. Yoda.. Bezsens. Widać że chcą operować wokół pewnego czasu. I w końcu zacząć odgrzebywać starą republikę. Pokazać np historię Sithów, pierwszych Jedi. Zrobić serię filmów na ten temat.

Solo to film ok. Miła przygodówka. I nie zbiera żniwa po TLJ. Tylko po prostu.. Łotr opowiada historię jakiej każdy był ciekawy. A Han to fajna postać.

Muszą ruszyć głową. I nie robić na siłę filmów o postaci x czy y. No chyba że ciągnięmy story że Boba żyje i potem robił to czy tamto i np Luke go ostatecznie skasował.

Ploty. Kto by się spodziewał... xD
Czyli jednak KK wie co robi. Z grubsza.

Jak dla mnie sprostowanie jak sprostowanie. Bez drugiego dna. Nie dorabiajcie tu teorii spiskowych.

Przerwa to dobry pomysł - po średnio udanym ROTJ Lucas miał 15 lat na przygotowania i powstało TPM (przez wielu fanów uważany za najlepszy epizod).

A kto tak sądzi? Sceptycy byli zadowoleni z treści plotek i nic ponad to. To było na zasadzie fajnie by było jak by się te plotki potwierdziły.

Plotki - oczywiście prawda, oficjalne stanowisko wytwórni - oczywiście kłamstwo.

Biedny Disney, trafiła mu się niesforna marka, przy której należy się trochę potrudzić.

@maraskin
www.remakethelastjedi.com

Zgadzam się z Lubsokiem za bardzo się wybielają. Moim zdaniem po epizodzie IX przyda się ze 2-5 lat przerwy. Jedynie można po drodze spróbować z serialami ale nic ponadto...

Han Solo zbiera żniwo przez TLJ z jednej strony słusznie bo Disney, Rian, Abrams, Kennedy są sami sobie winni że tak kaleczą sequele. Złe filmy to nie są, ale TLJ ewidętnie zamiast ratować sprawę trylogii SW Disneya to zrobił większości fanom sieczkę z mózgu... Inna sprawa to że mogli przenieść Hana Solo na grudzień, też zawinił Disney. Chcieli mieć film z głowy bo były plotki że film jest w chaosie kręcony to chcieli udowodnić że jednak nie ale "jak się człowiek śpieszy to się kur*a cieszy" przepraszam za słownictwo ale nie umiem tego inaczej opisać. Z drugiej strony Han Solo nie słusznie jest hejtowany. Do tego filmu powinno się podejść bez oczekiwań, na luzie, i dobrze się bawić.

Gdyby nie spartolili sprawy z TLJ, to kasa by płynęła. 60% fanów na całym świecie totalnie się zawiodło, więc Disney teraz to odczuwa. W moim przekonaniu Lucasfilm powinien reedytować dziełko Riana J., albo nagrać film na nowo. Wykonali wielkie g., dali mnóstwo efektów a potem sami w to wdepnęli.

Jak dla mnie z tego sprostowania wynika tylko tyle, że w LFL jeszcze rozkminiają jak dalej poprowadzić SWCU. Bo niby co mieli napisać? Tak, przyznajemy sie do błędu, wyje*aliśmy Historie, bo Solo się słabo sprzedał i Bob powiedział, że nie będzie pompował w to kasy?

Luke S dobrze prawi. Nostradamus to przewidział, wystarczy dobrze odczytać jego centurie.

Tak jest, spisek, iluminati, nie dajcie się zaczipować!

Ale zdajecie sobie sprawę, że to może być zasłona dymna. W przypadku tego typu plotek raczej studio nie mówi jak naprawdę jest. A Lucssfilm się nagle tłumaczy. Czyli coś na rzeczy jest.

Ale niesmak pozostał ;)

I bardzo dobrze :D

A LFL najprawodopboniej wycofał rezerwację, że ze względu na odejście reżysera. A że nie chcieli takiego zamieszania jak z Solo, to ogóle nie komentowali produkcji tego filmu.

Idiots forever tyle w temacie :P

Hurra! Będzie Lando lub SOLO2. ~:D

Masz moje poparcie :)

No i amen!

Byle by był Kenobi! <3

No właśnie - strachy na lachy. I po co te bastionowe krzyki i płacze ? ...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przyszłe filmy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.